РОКИТНЯНСЬКИЙ ВІДДІЛ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

27 Серпня, 2021 р., 13:23
25 серпня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина ЖИЖКА провела профінформаційний семінар  на тему: "Сучасні джерела пошуку роботи".
26 Серпня, 2021 р., 15:59
За ініціативи Філії "Городищенська" Приватної науково-виробничої компанії "Інтербізнес" 25 серпня 2021 року відбулась робоча зустріч директора Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариси Глюзи та фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Валентини Томілович з представником роботодавця - менеджером з персоналу Наталією Плахтій.
11 Серпня, 2021 р., 20:43
Сьогодні,  11 серпня 2021 року, провідний фахівець Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Шимченко Оксана  провела тренінг "Підготовка резюме" для безробітних,  які перебувають на обліку Рокитнянської районної філії.
11 Серпня, 2021 р., 18:46
10 серпня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Микола Соколовський провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати, детінізації відносин у сфері зайнятості населення, проведення інвентаризації землі та організації роботи з наповнення бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади, у якому взяла участь і директор Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза.
10 Серпня, 2021 р., 17:09
З метою надання допомоги у забезпеченні кадрової потреби МПП "Анна", 10 серпня 2021 року у Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій.
05 Серпня, 2021 р., 17:55
04 серпня 2021 року у Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" Державної прикордонної служби України.
04 Серпня, 2021 р., 12:28
03 серпня до Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості звернувся керівник МПП "АННА" Віктор Білошицький, підприємство якого на даний час має потребу у підсобних працівниках.
04 Серпня, 2021 р., 12:27
З метою налагодження співпраці та вирішення проблемних питань 03.08.2021 року директор Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза провела робочу зустріч з начальником Рокитнянського відділу державної виконавчої служби у Білоцерківському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Наталією Красуцькою.
30 Липня, 2021 р., 15:45
До уваги!