РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

РОКИТНЯНСЬКИЙ ВІДДІЛ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ ОКРУЖНОЇ ПРОКУРАТУРИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

11 Червня, 2021 р., 08:46
Встановлено, що в травні 2021 року 25-річний місцевий житель, перебуваючи поблизу одного з будинків, що знаходиться на вулиці Ігоря Зінича в смт Рокитне Київської області, здійснив крадіжку мобільного телефона своєї знайомої та в подальшому, не зупиняючись на вчиненому, цього ж вечора, знаходячись в приміщенні власної кухні, наніс їй множинні удари в область обличчя з вимогою віддати належні їй золоті вироби, в які остання була одягнута, таким чином заволодівши її прикрасами та завдавши потерпілій майнову шкоду на загальну суму 13636 грн. 55 коп.