ПЕНСІЙНИЙ ФОНД. РОКИТНЯНСЬКИЙ ВІДДІЛ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ІНФОРМУЄ

05 Січня, 2023 р., 14:32
З 1 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування”, відповідно до якої страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві здійснюватиме Пенсійний фонд України.
28 Липня, 2022 р., 14:23
З 01 липня 2022 року набув чинності Закон України від 19 червня 2022 року № 2314-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Так, ст. 52 зазначеного Закону передбачено два способи виплати пенсії: за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України через відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта»; шляхом зарахування пенсійних виплат на рахунок відкритий в банку, який особа обрала самостійно. Слід зауважити, що до внесення змін уповноваженим банком для проведення виплат пенсій військовим пенсіонерам був визначений Державний ощадний банк України. На сьогодні Уповноваженими банківськими установами на обслуговування пенсіонерів Київщини визначено 21 банк: 1. АТ "Державний ощадний банк України" 2. АТ "Райффайзен Банк Аваль" 3. АТ КБ "ПриватБанк" 4. АТ АБ "Укргазбанк" 5. АТ КБ "Правекс-банк" 6. АТ "Юнекс Банк" 7. АТ "Кредi Агрiколь Банк" 8. АТ "Пiреус банк МКБ" 9. АТ "Альфа-Банк" 10. АТ "Перший Український Мiжнародний банк" 11. АТ "УкрСиббанк" 12. АТ "Акцент Банк" 13. АТ "Пiвденний" 14. АТ "Кредобанк" 15. АТ "ТАСкомбанк" 16. АТ Державний експортно-iмпортний банк України 17. АТ "Iдея Банк" 18. АТ КБ "Акордбанк" 19. АТ "Комерцiйний iндустрiальний банк" 20. АТ "Кристалбанк" 21. АТ "ОТП Банк"
30 Червня, 2022 р., 17:55
Перерахунок пенсійних виплат з 01.07.2022
01 Червня, 2022 р., 08:00
Законодавством України передбачено право фізичним особам – підприємцям на спрощеній та загальній системі оподаткування, особам, які проводять незалежну професійну діяльність та членам фермерського господарства, тимчасово, з 1 березня 2022 року та протягом 12 місяців після припинення або скасування воєнного стану не нараховувати та не сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за себе.
26 Травня, 2022 р., 11:57
Для врахування до страхового стажу неповного місяця роботи як повний доплата до суми страхових внесків за раніше відпрацьований неповний місяць визначається виходячи з мінімальної заробітної плати на дату здійснення доплати.
18 Травня, 2022 р., 17:04
Варто зазначити, що даний вид пенсії призначається незалежно від тривалості страхового стажу особи, зниклої безвісти за особливих обставин. При цьому дітям така пенсія призначається незалежно від того, чи були вони на утриманні годувальника.
18 Травня, 2022 р., 17:00
Законом передбачено, зокрема можливість дострокового призначення пенсії за віком особам, трудовий договір з якими розірвано з ініціативи роботодавця у зв’язку із змінами в організації виробництва та праці, у тому числі з ліквідацією, реорганізацією, банкрутством, перепрофілюванням підприємства, установи, організації, скороченням чисельності або штату працівників.
11 Травня, 2022 р., 11:17
Президент України підписав Закон України від 15.02.2022 №2040-IX “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства”, яким зокрема визначено 1 березня датою щорічної індексації пенсій для всіх категорій пенсіонерів, в тому числі військовим, державним службовцям, науковцям, посадовим особам органів місцевого самоврядування.