РОКИТНЯНСЬКИЙ ВІДДІЛ ЦМУ ДМС У М. КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

07 Липня, 2023 р., 13:12
З 01 липня 2023 року, у зв’язку із скасуванням карантину, відновлюються строки для вклеювання фотографій у паспорт громадянина України зразка 1994 року (у вигляді паспорта-книжки) по досягненню особою 25- чи 45-річного віку.
17 Травня, 2023 р., 13:35
Майже рік в Україні діє експериментальний проєкт, реалізований Державною міграційною службою, щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. На сьогодні вже понад 300 тисяч українців змогли скористатися цією послугою, яка значно спрощує можливість отримання паспортних документів.
19 Квітня, 2023 р., 14:55
Шановні батьки, просимо звернути увагу на те, що строк дії закордонного паспорта вашої дитини, оформлений у 2018 році закінчився!
15 Березня, 2023 р., 14:06
Написання прізвища та імені особи як в ID-картці, так і в закордонному паспорті громадянина України, здійснюється українською мовою з транслітерацією латинськими літерами, яка є невід’ємною їх складовою.
01 Березня, 2023 р., 11:12
Через повномасштабну війну, розв’язану росією рік тому, за межами України опинилися декілька мільйонів наших громадян, значна кількість яких перебуває там взагалі без паспортних документів або з такими, термін дії яких вже закінчився. Це створює чималі незручності як для самих громадян, так і для органів місцевої влади.
23 Лютого, 2023 р., 08:19
Державна міграційна служба нагадує про необхідність вчасно обміняти ID-картку та закордонний паспорт у разі виникнення таких обставин, як:
15 Лютого, 2023 р., 15:53
Державна міграційна служба нагадує, що у відокремлених підрозділах ДП «Документ» за кордоном доступна послуга оформлення першого паспорта громадянина у формі ID-картки по досягненню 14-річного віку.
29 Грудня, 2022 р., 17:59
Якщо іноземні громадяни та особи без громадянства, які прибули в Україну з тимчасовою метою (бізнес, навчання, працевлаштування, туризм тощо), порушили встановлений Законодавством України строк перебування в державі, вони несуть адміністративну відповідальність, передбачену статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (стягнення у вигляді штрафу).