СТВОРЕННЯ БЕЗБАР’ЄРНОГО ПРОСТОРУ – ПРІОРИТЕТ

Працівники Рокитнянського відділу Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області докладають зусиль до створення безбар’єрного простору під час надання адміністративних послуг громадянам. Цей напрямок роботи є пріоритетним для співробітників відділу, тому у разі звернення маломобільної групи населення вони здійснюють прийом без черги, надають консультацію та адміністративні послуги.

до уваги

ВИТЯГ З РЕЄСТРУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ФОРМУВАТИМЕТЬСЯ НА ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ ВЕБПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ «ДІЯ»

Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг Дія витягу про місце проживання.