РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

РОКИТНЯНСЬКИЙ ВІДДІЛ ЦМУ ДМС У М. КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

«ДОВІДКА ПРО ПРОПИСКУ» БІЛЬШЕ НЕ ПОТРІБНА: ВІДТЕПЕР ВИТЯГ ПРО МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ МОЖНА ОТРИМАТИ В ЗАСТОСУНКУ «ДІЯ»

Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування витягу про місце проживання у застосунку «Дія». До цього послуга була доступною лише на Єдиному порталі державних послуг «Дія».

16:40:46 24.11.2022

УРЯДОМ УКРАЇНИ ВДОСКОНАЛЕНО ПРОЦЕДУРУ ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ДІЇ ЗАКОРДОННИХ ПАСПОРТІВ ТА ВКЛЕЮВАННЯ ДО НИХ ФОТОКАРТОК ДІТЕЙ

Кабінетом Міністрів України внесено зміни до постанови від 28 лютого 2022 р. № 170 «Деякі питання внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон». Відтепер вклеїти фотокартки дітей до закордонного паспорта батьків або продовжити закордонний паспорт можливо:

11:49:35 04.11.2022

ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН

З якого віку можна оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон? Кожен громадянин України має право на отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Такий паспорт може бути оформлений з народження.

09:22:01 27.10.2022

ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ МОЖУТЬ ОТРИМУВАТИ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ ТА ВИПЛАТИ НА ПІДСТАВІ ДОВІДКИ ВІД ДМС УКРАЇНИ АБО Є-ДОКУМЕНТУ

Таку можливість ВПО мають з 7 серпня. Вона передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 01 липня 2022 р. № 755, ініційованою Мінреінтеграції спільно з Мінсоцполітики та Державною міграційною службою України.

16:45:50 14.09.2022

СТВОРЕННЯ БЕЗБАР’ЄРНОГО ПРОСТОРУ – ПРІОРИТЕТ

Працівники Рокитнянського відділу Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області докладають зусиль до створення безбар’єрного простору під час надання адміністративних послуг громадянам. Цей напрямок роботи є пріоритетним для співробітників відділу, тому у разі звернення маломобільної групи населення вони здійснюють прийом без черги, надають консультацію та адміністративні послуги.

15:34:19 04.08.2022

ВИТЯГ З РЕЄСТРУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ФОРМУВАТИМЕТЬСЯ НА ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ ВЕБПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ «ДІЯ»

Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг Дія витягу про місце проживання.

14:33:09 28.07.2022