Перевірте строк дії закордонного паспорта

Дата: 19.04.2023 14:55

Фото без описуШановні батьки, просимо звернути увагу на те, що строк дії закордонного паспорта вашої дитини, оформлений у 2018 році закінчився!

Закордонний паспорт оформлюється дітям від народження строком на 4 роки, громадянам віком від 16 років - строком на 10 років.

Заява для оформлення закордонного паспорта особі, яка не досягла 16–річного віку, подається одним із батьків.  З 12 років обов’язкова присутність дитини, як при оформленні, так і видачі документів.

Дітям, які не досягли 12-ти річного віку, особиста присутність не є обов'язковою.

Можливо подати  одну кольорову матову фотокартку розміром 10х15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування.

Слід звернути увагу, що особа, яка досягла 14-річного віку може скористатись послугою одночасного оформлення ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. В рамках цього оформлення заява подається особою з 14 років особисто.