РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

17 Червня, 2021 р., 15:25
Перерва в роботі протягом тривалого часу призводить до втрати професійної кваліфікації, послаблення мотивації до праці, відсторонення від ринку праці, зниження суспільно-корисної продуктивності незайнятих громадян, і це негативно позначається на якості робочої сили, тому 17 червня 2021 року в Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбулося засідання комісії по довготривалому безробіттю, на яке запрошені 9 безробітних, які вже тривалий час перебувають на обліку.
17 Червня, 2021 р., 08:52
Протягом багатьох років Приватне акціонерне товариство "Білоцерківський консервний завод" тісно співпрацює із Рокитнянською районною філією Київського обласного центру зайнятості з питань укомплектування вільних робочих місць.
16 Червня, 2021 р., 16:00
16 червня 2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся профконсультаційний тренінг "Підготовка резюме".
15 Червня, 2021 р., 16:21
15 червня   2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар із загальних питань зайнятості населення.
14 Червня, 2021 р., 08:45
Щоб досягти успіху в кар'єрі, ви повинні не тільки добре виконувати свою роботу, але і знаходити спільну мову з людьми, якими ви взаємодієте.
14 Червня, 2021 р., 08:41
Шановні жителі Рокитнянської громади, якщо ви залишились без роботи або маєте намір її змінити, Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості надає перелік актуальних вакансій підприємств, організацій та установ району, що забезпечують нашу життєдіяльність.
14 Червня, 2021 р., 08:38
11 червня 2021 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза та заступник начальника відділу надання соціальних послуг Валентина Коваленко провели робочі зустрічі з керівництвом КП "Рокитне- ЖЕП" та директором КП "Рокитне водоканал" Олексієм Ніколенком.
11 Червня, 2021 р., 11:00
Легалізація трудових відносин - один із пріоритетних напрямків роботи Рокитнянської селищної ради, адже це ключ до успішного майбутнього громади.
09 Червня, 2021 р., 15:48
09 червня 2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся тренінг "Підготовка до співбесіди з роботодавцем".