РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

РОКИТНЯНСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Графік проведення вебінарів та семінарів з 30 січня по 3 лютого 2023 року

Фахівці Київської обласної служби зайнятості разом з соціальними партнерами підготували для вас безліч цікавих тренінгів, зустрічей з роботодавцями та майстер-класів, які допоможуть розібратися з ситуацією на ринку праці Київщини та навчать, як успішно працевлаштуватися.  Ви зможете більше дізнатися про послуги служби зайнятості, права та обов’язки зареєстрованих безробітних, навчитися техніці пошуку роботи, опануєте навички цифрової грамотності та користування електронними ресурсами, отримаєте інформацію про джерела пошуку роботи, можливості професійного навчання та започаткування власної справи.

16:30:18 27.01.2023

Що необхідно знати про першу роботу?

Коли ти отримаєш свою першу роботу пам’ятай, що відтепер твоє життя починає новий відлік.  І тут важливо зрозуміти, чого ти хочеш від кар’єри та життя. І чим швидше зрозумієш свої пріоритети, тим швидше почнеш рухатися у вірному напрямку.

15:39:30 25.01.2023

Рекрутинг від служби зайнятості: реальні переваги для роботодавців

Добре організований процес підбору персоналу не просто приверне до вас нових співробітників, а й надихне їх на лояльність та залученість, а також підвищить довіру до команди вашої компанії загалом. Саме тому підбір талантів – це не просто пошук кваліфікованих кандидатів по резюме, а набагато ширший та складніший процес, яким необхідно займатися з самого початку життя компанії, щоб знайти та розвинути лояльних бізнесу співробітників.

09:18:44 18.01.2023

Служба зайнятості продовжує адаптуватися до нових викликів шляхом підвищення ефективності активних програм та доступності надаваних послуг.

Протягом 2022 року 4,9 тис. роботодавців Київщини, з якими співпрацює служба зайнятості, поповнили базу вакансій на 19,2 тис. одиниць . Крім того, збільшилась питома вага поданих вакансій із заробітною платою вищою за мінімальну.

12:09:56 13.01.2023