РОКИТНЯНСЬКИЙ ВІДДІЛ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

20 Травня, 2024 р., 14:22
Роботодавцю гарантована компенсація за облаштування робочого місця працевлаштованої людини з інвалідністю. На сьогодні в області послугою скористалися 46  роботодавців, які працевлаштували 51 особу з інвалідністю. Службою зайнятості прийняті рішення про надання їм компенсації на загальну суму 3,5 млн грн.
14 Травня, 2024 р., 14:10
Київський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.
22 Квітня, 2024 р., 11:10
Реєстрація безробітних http://surl.li/ssbnr у службі зайнятості відбувається у 2 способи:
18 Квітня, 2024 р., 13:44
Відповідний механізм передбачений урядовою програмою.
10 Квітня, 2024 р., 15:10
Триває подача заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу за програмою «Власна справа» у межах проєкту «єРобота».
03 Квітня, 2024 р., 15:00
Інформація щодо надання окремих послуг Київською обласною службою зайнятості за період з 1 січня по 31 березня 2024 року:
01 Квітня, 2024 р., 10:06
Українці та українки можуть скористатися послугами Державної служби зайнятості онлайн, витративши всього від 5 до 20 хвилин свого часу.
27 Березня, 2024 р., 13:30
З 1 квітня 2024 року, відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2024 рік», мінімальна заробітна плата в Україні підвищиться до 8 тис. гривень. У зв’язку з цим зміниться розмір деяких виплат, що стосуються сфери зайнятості, розмір яких узгоджений з мінімальною зарплатою.