Питання - відповідь

Отримати допомогу з часткового безробіття можуть застраховані особи (працівники та ФОП) у разі втрати ними частини заробітної плати через зупиненням (скороченням) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг) з причин економічного, технологічного характеру, виникнення надзвичайної ситуації, введення надзвичайного або воєнного стану, встановлення карантину.

Набула чинності Постанова Кабміну від 21.062022 №716, яка регулюватиме організацію суспільно корисних робіт в Україні під час війни.

Українці мають долучитися до відбудови України та отримати за це гарантований заробіток, оскільки сьогодні надважливими завданнями для тих, хто в тилу, є відновлення інфраструктури, будівництво захисних споруд, супровід громадян з інвалідністю та багато іншого.

Як отримати допомогу по частковому безробіттю?

Отримати допомогу з часткового безробіття можуть застраховані особи (працівники та ФОП) у разі втрати ними частини заробітної плати через зупиненням (скороченням) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг) з причин економічного, технологічного характеру, виникнення надзвичайної ситуації, введення надзвичайного або воєнного стану, встановлення карантину.

ЗНАЙДЕМО РОБОТУ РАЗОМ

Розв’язання проблем зайнятості безробітних залежить не тільки від служби зайнятості, а й від самої людини: її наполегливості, мобільності, активності, прагнення до навчання, роботи та гідного життя, незалежно від обставин життя.    До Рокитнянської районної філії з пошуку роботи звернулася внутрішньопереміщена особа Андрій ШЕВЦОВ з міста Маріуполь, який до війни працював інженером з охорони праці в ТОВ "Конкорд Інжиніринг Україна".    У зв’язку з воєнними діями змушений був звільнитися з роботи та змінити місце проживання.    Звернувшись до Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості за послугами, чоловік отримав повний комплекс послуг, спрямований на активізацію пошуку роботи.    Пам'ятаючи, що головними клієнтами служби зайнятості завжди були і залишаються роботодавці і саме їм надається широкий спектр послуг, основна з яких – якісний підбір затребуваних кадрів, директор філії звернулася до ПП "РЕД БУЛ" з пропозицією щодо укомплектування вакансії інженера з охорони праці кваліфікованим фахівцем.    У ході взаємодії з кар’єрним радником безробітного було спрямовано на співбесіду до роботодавця - ПП "РЕД БУЛ". Після успішної співбесіди А.Шевцов був працевлаштований на посаду інженера з охорони праці.    Отож, незважаючи на бойові дії які ведуться на території України, життя триває.    Роботодавці шукають працівників, шукачі роботи – вакансії, а служба зайнятості сприяє якісному підбору персоналу.  

Працюй, підтримуй ЗСУ!

Наші Герої тримають оборону і дають відсіч ворогу щохвилини. Роль кожного свідомого українця у цій війни - безцінна: волонтерство, допомога в тилу і ,звичайно, робота! Економічний фронт має працювати краще, ніж у мирний час. Бо кожне економічне досягнення - це чергова перемога над ворогом.

Бізнес під час війни має працювати!

Міністерство економіки України започаткувало програму релокації підприємств з територій, де ведуться активні бойові дії. Понад 600 роботодавців перемістили бізнес на відносно безпечні території, щоб і надалі працювати та надавати робочі місця.

Нова професія під час війни - (не)реально? Цілком реально!

Окрім робітничих професій, які можна здобути в ЦПТО, а їх понад 95 - https://is.gd/kmt2T4, маємо унікальні пропозиції, які точно будуть актуальними на ринку праці зараз.  Оператор дронів  Професійне навчання відбувається для потреб аграріїв і промисловців. Слухачі опанують як теоретичний матеріал про типи безпілотних літальних апаратів, так і практичні навички роботи з ними.  Де здобути навички: Полтавський центр ПТО ДСЗ, Державний навчальний заклад Одеський центр ПТО ДСЗ, Дніпропетровський центр ПТО ДСЗ  Монтажник віконних та дверних конструкцій. Ізолювальник з термоізоляції  Українські будинки мають бути затишними, теплими та ошатними. Уже зараз в деокупованих регіонах є потреба в спеціалістах з монтажу металоконструкцій.  Де здобути часткову кваліфікацію: Львівський центр ПТО ДСЗ, Одеський ЦПТО, Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. 

Підтримка ВПО

Київський обласний центр зайнятості продовжує підтримувати громадян, які були змушені залишити рідні домівки та переїхали до Київської області з початком воєнних дій на території України.