ПОЛОЖЕННЯ про Центр соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

Бюджетні запити на 2021-2023 роки

Програма соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, на 2021-2024 роки

Ідентифікаційний код юридичної особи: 44047032

Види діяльності:

84.12 Регулювання у сферах охорони здоров'я, освіти, культури та інших соціальних сферах, крім обов'язкового соціального страхування (основний)

Місцезнаходження юридичної особи: Україна, Київська область, Білоцерківський район, смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6

Керівник: Щербанюк Інна Вікторівна

Контактний телефон: ( 04562) 5-12-87

E- mail: rokitne_css@ukr.net

СІМЕЙНИЙ ПАТРОНАТ

16 червня 2022 року в рамках проекту «Сімейний патронат: запровадження кращих практик альтернативного догляду дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування» відбувся один з завершаючих етапів навчання кандидатів у патронатні вихователі двох жителів Рокитнянської селищної територіальної громади. Послуга патронату має надаватися на високому професійному рівні. Особи, які виявили бажання стати патронатними вихователями (кандидати у патронатні вихователі), мають відповідати визначеним законодавством вимогам, а також пройти спеціальне навчання.

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ІНФОРМУЄ!

Жорстока, звірська війна російської федерації проти усіх українців призвела до жахливих наслідків. Масові вбивства та зґвалтування, насильницьке вивезення людей, у тому числі дітей, за кордон, викрадення людей, роз’єднані сім’ї, втрачене та зруйноване майно, втрата доходів – це та реальність, з якою зіштовхнулось українське суспільство. Одними з найбільш вразливих категорій населення в такій ситуації – є жінки, діти, особи з інвалідністю та інші.

Звіт про діяльність центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області за 2021 рік

Пріоритетом  роботи  Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області  є створення сприятливих умов для необхідного розвитку сім’ї та підвищення її життєвого рівня, у наданні соціальної допомоги сім’ям/особам, які перебувають в складних життєвих обставинах, багатодітним сім’ям, молоді, дітям-сиротам та дітям, які залишились без батьківського піклування. Надається психологічна допомога членам сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, у тому числі       учасникам АТО/ООС , сім’ям учасників АТО/ООС та внутрішньо перемішеним особам. З метою встановлення статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів здійснюється оцінки потреб  внутрішньо переміщених сімей.

Попередження насильства в сім’ї

Гендерна рівність – один з найважливіших аспектів життя в демократичних країнах, де жінки і чоловіки отримують рівні можливості та обов’язки в різних сферах життя. Незалежно від статі громадянам надаються однакові права при працевлаштуванні, вони успішно поєднують сімейне життя і кар’єру.