РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОЛОЖЕННЯ про Центр соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

Бюджетні запити на 2021-2023 роки

Програма соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, на 2021-2024 роки

Ідентифікаційний код юридичної особи: 44047032

Види діяльності:

84.12 Регулювання у сферах охорони здоров'я, освіти, культури та інших соціальних сферах, крім обов'язкового соціального страхування (основний)

Місцезнаходження юридичної особи: Україна, Київська область, Білоцерківський район, смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6

Керівник: Щербанюк Інна Вікторівна

Контактний телефон: ( 04562) 5-12-87

E- mail: rokitne_css@ukr.net

ВИЇЗД В СІМ’Ї, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

На тижні працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району  здійснили виїзд в сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, що проживають  на території Рокитнянської громади а саме: смт Рокитне, с. Телешівка, с. Запруддя.

19:22:05 23.11.2022

ВИЇЗДИ В СІМ’Ї ОПІКУНІВ ТА СІМ’Ї, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

На цьому тижні працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району  здійснили виїзди в сім’ї – опікунів та   сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. Що проживають  на території Рокитнянської громади а саме: смт Рокитне, Рокитне – 2,  с. Синява.

14:40:12 05.10.2022

ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ ДЛЯ ФАХІВЦІВ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

Київським обласним центром соціальних служб розпочинається планове онлайн-навчання для фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб територіальних громад, які надають  соціальні послуги сім’ям та дітям. Фахівці із соціальної роботи Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області такі навчання проходять для підвищення кваліфікації задля якісного надання соціальних послуг жителям своєї громади.

13:01:54 08.09.2022

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ПРИВІТАВ ДІТЕЙ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

На виконання Програми соціального супроводу сімей, які опинилися  у складних життєвих обставинах, на 2021-2024 роки до початку навчального року Центр соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району привітав дітей початкових класів, що виховуються в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах.

16:06:37 17.08.2022

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ ЩОДО БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДІАЦІЇ В ІНТЕРЕСАХ ДИТИНИ

У Центрі соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області 16.08.2022 відбулось засідання круглого столу щодо безоплатної правової допомоги та медіації в інтересах дитини. У засіданні взяли участь працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району під головуванням директора Центру соціальних служб Інни Вікторівни Щербанюк. В засідання круглого столу прийняла участь Горьова Юлія Володимирівна, завідувачка сектору «Рокитнянське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Білоцерківського МЦ з надання БВПД.

15:57:00 16.08.2022

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ІНФОРМУЄ

За повідомленням працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району в вечірній час  було здійснено  виїзд в сім’ю, де діти бездоглядні та просять їжу по сусідам.

13:21:27 15.08.2022

СІМЕЙНИЙ ПАТРОНАТ

16 червня 2022 року в рамках проекту «Сімейний патронат: запровадження кращих практик альтернативного догляду дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування» відбувся один з завершаючих етапів навчання кандидатів у патронатні вихователі двох жителів Рокитнянської селищної територіальної громади. Послуга патронату має надаватися на високому професійному рівні. Особи, які виявили бажання стати патронатними вихователями (кандидати у патронатні вихователі), мають відповідати визначеним законодавством вимогам, а також пройти спеціальне навчання.

14:21:31 16.06.2022