ПОЛОЖЕННЯ про Центр соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

Бюджетні запити на 2021-2023 роки

Програма соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, на 2021-2024 роки

Ідентифікаційний код юридичної особи: 44047032

Види діяльності:

84.12 Регулювання у сферах охорони здоров'я, освіти, культури та інших соціальних сферах, крім обов'язкового соціального страхування (основний)

Місцезнаходження юридичної особи: Україна, Київська область, Білоцерківський район, смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6

Керівник: Щербанюк Інна Вікторівна

Контактний телефон: ( 04562) 5-12-87

E- mail: rokitne_css@ukr.net

Попередження насильства в сім’ї

• Переглядів: 31

Гендерна рівність – один з найважливіших аспектів життя в демократичних країнах, де жінки і чоловіки отримують рівні можливості та обов’язки в різних сферах життя. Незалежно від статі громадянам надаються однакові права при працевлаштуванні, вони успішно поєднують сімейне життя і кар’єру.

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю

• Переглядів: 51

З нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно доглядати за собою. Інвалідність може бути вродженою і набутою в результаті травм, інфекцій, тощо.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

• Переглядів: 72

В рамках  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»  Центр соціальних служб Рокитнянської селищної ради продовжує співпрацю зі старостатами нашої громади щодо подолання такого явища, як насильство в сім’ї.