РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОЛОЖЕННЯ про Центр соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

Бюджетні запити на 2021-2023 роки

Програма соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, на 2021-2024 роки

Ідентифікаційний код юридичної особи: 44047032

Види діяльності:

84.12 Регулювання у сферах охорони здоров'я, освіти, культури та інших соціальних сферах, крім обов'язкового соціального страхування (основний)

Місцезнаходження юридичної особи: Україна, Київська область, Білоцерківський район, смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6

Керівник: Щербанюк Інна Вікторівна

Контактний телефон: ( 04562) 5-12-87

E- mail: rokitne_css@ukr.net

17 Вересня, 2021 р., 15:27
Працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради спільно з працівником служби у справах дітей та сім’ї  Рокитнянської селищної ради було здійснено плановий виїзд в села Ольшаниця та Першотравневе. Відвідано сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, багатодітні родини та сім’ю опікунів.
13 Вересня, 2021 р., 13:48
Працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради було здійснено плановий виїзд в с. Синява. Відвідано сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.
07 Вересня, 2021 р., 17:30
В ході проведеної роботи з’ясувалось, що мати разом зі співмешканцем знаходились в алкогольному сп’янінні. Було викликано патруль поліції та дитина  поміщена в дитяче відділення КНЗ «Рокитнянська районна центральна лікарня».
19 Серпня, 2021 р., 22:24
Велику роль у створенні благополучних соціальних умов для нормальної життєдіяльності інвалідів відіграє рівень усвідомлення цієї наболілої проблеми у суспільстві та вчасне реагування на проблеми людей що їх потребують.
19 Серпня, 2021 р., 17:16
Фахівцем із соціальної роботи Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради який безпосередньо веде напрямок роботи з сімейними формами виховання,  прийомними – батьками, опікунами та піклувальниками. Відвідано опікунські сім’ї, та дитячий будинок сімейного типу.
19 Серпня, 2021 р., 16:01
Працівником Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради спільно з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради було здійснено плановий виїзд  по смт Рокитне. Відвідано сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.