ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Бюджетні запити на 2021-2023 роки
Ідентифікаційний код юридичної особи: 44047032
Види діяльності:
84.12 Регулювання у сферах охорони здоров'я, освіти, культури та інших соціальних сферах, крім обов'язкового соціального страхування (основний)
Місцезнаходження юридичної особи: Україна, Київська область, Білоцерківський район, смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6
Керівник: Щербанюк Інна Вікторівна
Контактний телефон: ( 04562) 5-12-87
E- mail: rokitne_css@ukr.net
01 Липня, 2024 р., 08:52
Кривдник - особа, яка вчинила домашнє насильство у будь-якій формі.
28 Березня, 2024 р., 16:03
Працівником центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради спільно з інспекторкою сектору ювенальної превенції Рокитнянського відділення поліції було проведено профілактичні заходи в дитячому будинку сімейного типу Хохич В.В. та Петренко Л.В., дитячому будинку сімейного типу Родних Н.М. та в прийомній сім’ї Родного І.Р., які проживають на території Рокитнянської селищної територіальної громади. В ході зустрічі працівники разом з дітьми-вихованцями обговорювали тему «Правопорушення».
21 Серпня, 2023 р., 15:33
В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативи Олени Зеленської та проекту «Подбай про себе» психологом Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради проведено зустріч з медичним персоналом КНП «Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги». Турбота про себе – це обов’язок 24 години на добу 7 днів на тиждень, а особливо в умовах воєнного часу. Якщо ми не подбаємо про себе, то не зможемо допомогти комусь іншому. Тільки якщо ми будемо якісно дбати про себе, свій емоційний і психологічний стан, ми зможемо з мінімальними втратами для нашого життя і нервової системи впоратися з наслідками жахливих подій навколо.
11 Травня, 2023 р., 14:53
11 травня 2023 року на базі Рокитнянського інклюзивно-ресурсного центру відбулася зустріч директора Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Інни Вікторівни Щербанюк, директора Рокитнянського ІРЦ Наталії Іванівни Коцюбинської з дітьми з особливими потребами та їх батьками. Під час зустрічі обговорювалося питання про впровадження соціальної послуги супроводу під час інклюзивного навчання. Організація надання даної послуги дає можливості дітям із залученням асистента дитини здобувати повну загальну середню освіту в закладах дошкільної освіти та закладах освіти.