ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОЛОЖЕННЯ про Центр соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

Бюджетні запити на 2021-2023 роки

Програма соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, на 2021-2024 роки

Ідентифікаційний код юридичної особи: 44047032

Види діяльності:

84.12 Регулювання у сферах охорони здоров'я, освіти, культури та інших соціальних сферах, крім обов'язкового соціального страхування (основний)

Місцезнаходження юридичної особи: Україна, Київська область, Білоцерківський район, смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6

Керівник: Щербанюк Інна Вікторівна

Контактний телефон: ( 04562) 5-12-87

E- mail: rokitne_css@ukr.net

21 Серпня, 2023 р., 15:33
В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативи Олени Зеленської та проекту «Подбай про себе» психологом Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради проведено зустріч з медичним персоналом КНП «Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги». Турбота про себе – це обов’язок 24 години на добу 7 днів на тиждень, а особливо в умовах воєнного часу. Якщо ми не подбаємо про себе, то не зможемо допомогти комусь іншому. Тільки якщо ми будемо якісно дбати про себе, свій емоційний і психологічний стан, ми зможемо з мінімальними втратами для нашого життя і нервової системи впоратися з наслідками жахливих подій навколо.
11 Травня, 2023 р., 14:53
11 травня 2023 року на базі Рокитнянського інклюзивно-ресурсного центру відбулася зустріч директора Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Інни Вікторівни Щербанюк, директора Рокитнянського ІРЦ Наталії Іванівни Коцюбинської з дітьми з особливими потребами та їх батьками. Під час зустрічі обговорювалося питання про впровадження соціальної послуги супроводу під час інклюзивного навчання. Організація надання даної послуги дає можливості дітям із залученням асистента дитини здобувати повну загальну середню освіту в закладах дошкільної освіти та закладах освіти.
10 Травня, 2023 р., 11:24
10 травня 2023 року у Центрі соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області завідувачка сектору «Рокитнянське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Білоцерківського МЦ з надання БВПД Горьова Юлія Володимирівна здійснила супервізію працівників Центру щодо безоплатної правової допомоги та видів правових послуг. Учасники cупервізії обговорили проблемні ситуації, які виникли в родинах, які опинилася в складних життєвих обставинах, та шляхи правового вирішення даних проблем. В подальшому дана отримана інформація буде застосовуватися в роботі з сім’ями /особами, які опинилися в складних життєвих обставинах.
08 Березня, 2023 р., 14:45
В ході візиту в сім’ї фахівець із соціальної роботи Центру здійснив оцінку потреб в сім’ях опікунів/піклувальників.  Надані консультації, які є найбільш актуальними на даний час.
06 Березня, 2023 р., 16:43
Працівники центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області спільно з заступником директора з виховної роботи, соціальним педагогом та класним керівником Державного навчального закладу «Сквирського вищого професійного училища» та спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області провели робочу зустріч щодо неповнолітнього, який навчається на I курсі вище вказаного навчального закладу. Ним нещодавно було скоєно  правопорушення.
22 Лютого, 2023 р., 14:09
Відповідно до повідомлення Білоцерківського міського центру соціальних служб та інших суб’єктів соціальної роботи працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області було здійснено виїзд у село Бушево та село Ольшаниця  у сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах,  для здійснення  оцінки потреб сім’ї/особи та подальшого відкриття соціальної картки сім’ї/особи.
21 Лютого, 2023 р., 11:19
Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 11.08.2017 №1307 «Про затвердження Державного стандарту соціального супроводу сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування» працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області було здійснено виїзд у село Острів та село Троїцьке у сім’ї опікунівпіклувальників, для здійснення соціального супроводу протягом першого року влаштування та року до завершення піклування над ними.