Вшанування жертв Голокосту у школах громади

• Переглядів: 11

Відповідно до планів роботи закладів освіти Рокитнянської територіальної громади, з нагоди вшанування жертв Голокосту у школах громади організовано та проведено:

За лічені дні початок навчального року

• Переглядів: 155

Чи відчуваєте Ви завершення літа? Надворі вже кінець серпня, а це означає, що зовсім швидко наші вихованці повернуться до закладів загальної середньої освіти та  закладів  дошкільної  освіти.

За лічені дні початок навчального року

• Переглядів: 97

Вже літо прощально махає крилом відлітаючих птахів. І дуже швидко з першим  звуком шкільного дзвоника відкриються двері закладів освіти та закладів дошкільної освіти, щоб радо зустріти своїх вихованців. Інклюзивно-ресурсний центр також активно готується до свята першого дзвоника.

Увага! Повторно конкурс!

• Переглядів: 112

Дошкілля готується до нового навчального року

• Переглядів: 122

У 15-ти дитячих садочках Рокитнянської селищної ради виховуються і навчаються близько 670 дітей дошкільного віку. Саме тут  вони активно розвиваються і пізнають навколишній світ.

Незабаром новий навчальний рік

• Переглядів: 171

Літо… Шкільні канікули вже досягли свого екватора. Невдовзі початок нового навчального року. Щоб встигнути виконати все те, що задумано і сплановано, в Шарківській гімназії кипить робота. Класні кімнати вже виблискують під сонячними променями, відчувається свіжий запах фарби. Оригінально, красиво, затишно і зручно – це результат роботи класних керівників та батьків.