РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

ВІДДІЛ ОСВІТИ

ПОЛОЖЕННЯ про відділ освіти Рокитнянської селищної ради

Бюджетні запити на 2022-2024 роки

Бюджетні запити на 2021-2023 роки

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2021 рік

Вшанування жертв Голокосту у школах громади

Відповідно до планів роботи закладів освіти Рокитнянської територіальної громади, з нагоди вшанування жертв Голокосту у школах громади організовано та проведено:

13:41:49 28.01.2022

За лічені дні початок навчального року

Чи відчуваєте Ви завершення літа? Надворі вже кінець серпня, а це означає, що зовсім швидко наші вихованці повернуться до закладів загальної середньої освіти та  закладів  дошкільної  освіти.

10:30:53 25.08.2021

За лічені дні початок навчального року

Вже літо прощально махає крилом відлітаючих птахів. І дуже швидко з першим  звуком шкільного дзвоника відкриються двері закладів освіти та закладів дошкільної освіти, щоб радо зустріти своїх вихованців. Інклюзивно-ресурсний центр також активно готується до свята першого дзвоника.

17:13:41 12.08.2021

Увага! Повторно конкурс!

08:00:14 06.08.2021

Дошкілля готується до нового навчального року

У 15-ти дитячих садочках Рокитнянської селищної ради виховуються і навчаються близько 670 дітей дошкільного віку. Саме тут  вони активно розвиваються і пізнають навколишній світ.

18:01:01 05.08.2021

Незабаром новий навчальний рік

Літо… Шкільні канікули вже досягли свого екватора. Невдовзі початок нового навчального року. Щоб встигнути виконати все те, що задумано і сплановано, в Шарківській гімназії кипить робота. Класні кімнати вже виблискують під сонячними променями, відчувається свіжий запах фарби. Оригінально, красиво, затишно і зручно – це результат роботи класних керівників та батьків.

15:58:13 27.07.2021