РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА"

Центральна районна бібліотека є головною в Рокитнянській централізованій бібліотечній системі. Протягом року бібліотека обслуговує більше 2000 читачів, її фонд складає близько 30 тис. екземплярів.

У ЦРБ працюють відділ обслуговування дорослого населення, інформаційно-методичний відділ, відділ організації та використання книжкових фондів, відділ комплектування та обробки літератури.

До послуг читачів комп’ютери з підключенням до Інтернету (безкоштовно), телевізор.

Колектив професіоналів та однодумців постійно працює над питанням удосконалення своєї роботи, пошуком новітніх форм і методів роботи.

КОНТАКТИ:

Адреса: 09601 Київська область, Білоцерківський район, смт. Рокитне, вул. Першотравнева 7
Телефон: 8-045-62-5-11-09
E-mail: rokcrb@ukr.net
Веб-сайт: https://roklibrary.wordpress.com/

05 Червня, 2021 р., 12:30
«Почалася нова епоха в історії – епоха розумної взаємодії людини з Природою, де Природа виступає як фундамент життя, а не як сукупність ресурсів, з якої можна черпати довічно…»