КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА"

Комунальний заклад Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Публічна бібліотека»  включає в себе 20 бібліотек:

1. Публічна бібліотека;
  2. Дитяча бібліотека - філія;
  3. Рокитнянська селищна бібліотека - філія;
  4. Житньогірська сільська бібліотека - філія;
  5. Запрудянська сільська бібліотека - філія;
  6. Насташівська сільська бібліотека - філія;
  7. Ольшаницька сільська бібліотека - філія;
  8. Острівська сільська бібліотека - філія;
  9. Савинецька сільська бібліотека - філія;
  10. Синявська сільська бібліотека - філія;
  11. Бирюківська сільська бібліотека - філія;
  12. Ромашківська сільська бібліотека - філія;
  13. Шарківська сільська бібліотека - філія;
  14. Телешівська сільська бібліотека - філія;
  15. Маківська сільська  бібліотека - філія;
  16. Троїцька сільська бібліотека - філія;
  17. Луб’янська сільська бібліотека - філія;
  18. Бушівська сільська бібліотека - філія;
  19. Бакумівська сільська бібліотека - філія;
  20. Новомаківська  сільська бібліотека - філія.

Публічна бібліотека є головною серед публічних бібліотек Рокитнянської територіальної громади .

У Публічній бібліотеці працюють відділ обслуговування дорослого населення та юнацтва, інформаційно-методичний відділ, відділ організації та використання книжкових фондів, відділ комплектування та обробки літератури.

Книжковий фонд КЗ «Публічна бібліотека»  становить 169 615 екземплярів.

До послуг читачів комп’ютери з підключенням до Інтернету (безкоштовно), телевізор.

Колектив професіоналів та однодумців постійно працює над питанням удосконалення своєї роботи, пошуком новітніх форм і методів роботи.

КОНТАКТИ:

Адреса: 09601 Київська область, Білоцерківський район, смт. Рокитне, вул. Першотравнева 7
Телефон: 8-045-62-5-11-09
E-mail: rokcrb@ukr.net
Веб-сайт: https://roklibrary.wordpress.com/
Сторінка у соцмережі Facebook: https://www.facebook.com/groups/266745695023828/

24 Березня, 2023 р., 13:03
В Житньогірській бібліотеці-філії - казкова мандрівка "Країна казкова - країна книжкова"
18 Лютого, 2022 р., 15:39
15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Указ Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004).
18 Лютого, 2022 р., 15:25
Нещодавно завідуюча Телешівською бібліотекою-філією Ніна Кравченко ознайомила учнів 2 класу місцевої школи з новинками періодичних видань, які отримані у 2022 році.
18 Лютого, 2022 р., 15:22
16 лютого 2022 року працівники бібліотек Рокитнянської громади разом з працівниками Центру професійного розвитку педагогічних працівників освіти та активною учнівською молоддю Рокитнянської громади (члени незалежної організації дітей Рокитнянщини «ФЕНІКС») області взяли участь у екологічному заході «Еко-пікнік», який відбувся за сприяння та участі депутата Рокитнянської селищної ради Ярослава Литвина. «Збереження природи та історії нашого краю - це обов’язок кожного з нас!», - наголосив Ярослав Васильович.
04 Жовтня, 2021 р., 12:25
1 жовтня 2021 року у Острівській бібліотеці-філії відбулась літературно-музична вітальня “Роки людині до лиця”, організована завідуючою Манзеулою Н.П. для односельців.
26 Липня, 2021 р., 16:26
24 липня 2021 року Дитяча бібліотека комунального закладу «Публічна бібліотека» презентувала колекцію ляльок-мотанок «Твого народу ремесло» на виставці здобутків та досягнень Рокитнянської громади, яка була представлена на обласному святі у селі Копачів Обухівського району на території парку «Київська Русь».