Не відмовляйся і не зраджуй мрії…

Цей світ ще здатен на сюрпризи і дива,

Бо кожна мрія, є початком дії,

А результат цих дій і є мета життя!

Василь Танчик… Це прізвище відоме не тільки жителям села Житні Гори, де проживає Василь Васильович, але й далеко за межами нашого району. Адже життя і творчість його пов’язане з багатьма регіонами України. Його твори цінують і поважають багато шанувальників. І Василь Васильович порадував їх ще однією збіркою своїх творів під назвою «Пора кривди». Як і в попередніх його книгах «Ласкавці» та «Одкровення», в цій книзі правда життя переплітається із реальним сьогоденням. До книги увійшли прозові твори «Давно те діялось», «Головне – ідея», «Того в’яжуть, того ріжуть», «Що посієте», «О люди, люди небораки!», «І де та правда?», «Де витає доля?», «Ох, тяжкі ви, безталанні!» та цикли поетичних творів «Незакінчена тема», «Пісня внутрішніх ворогів» та інші. Читаючи твори ,постійно відчуваєш істину життя з його печалями і радощами.

З притаманним Василю Васильовичу гумором, щиро від душі, він розповідає у своїх творах про життя звичайних сільських трударів, міських чиновників, законотворців нашої держави.

Книги Василя Васильовича користуються великим попитом серед читачів бібліотеки, всіх жителів села. Разом з користувачами бібліотеки, ми бажаємо В. Танчику міцного здоров’я і дуже дякуємо за його прекрасні твори.

Г. Смакота – завідуюча бібліотекою-філією с. Житні Гори