РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

23 Вересня, 2021 р., 19:14
З метою підвищення реалізації права працюючих на реабілітаційне лікування після перенесених захворювань і травм, сьогодні, 22 вересня, заступниця начальника управління – начальниця фінансово-економічного відділу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Ірина Крещенська, начальниця відділу медичних та соціальних послуг Тетяна Мельник спільно з фахівцями Обухівського відділення провели семінар для лікарів КНП Обухівської міської ради «Обухівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування».

23 Вересня, 2021 р., 19:13
На відміну від допомог по вагітності та пологах, компенсації заробітку за час догляду за хворою дитиною та інших допомог, які фінансуються за кошти Фонду соціального страхування України з першого дня і до завершення тимчасової втрати працездатності, у випадку загальних захворювань або травм перші п’ять днів непрацездатності оплачуються за кошти роботодавця. А починаючи з шостого дня і до одужання – фінансуються ФССУ.

23 Вересня, 2021 р., 16:15
Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області зріс на 21,9% за підсумками січня-серпня порівняно з тим же періодом минулого року. Він склав 339,19 грн за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах, яка у загальних випадках триває 126 календарних днів.

23 Вересня, 2021 р., 16:13

23 Вересня, 2021 р., 16:12
Уже з першого жовтня електронні лікарняні повністю замінять своїх паперових попередників. Упродовж наступних двох тижнів інформаційні системи, протоколи обміну даними і правила створення медичних висновків доопрацюють – аби врахувати помилки і нюанси, до яких виникали питання у лікарів, працівників і роботодавців під час тестового періоду.

23 Вересня, 2021 р., 16:11
У січні - серпні 2021 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області прийняло на фінансування лікарняні листки, видані у зв’язку із вагітністю та пологами, на суму 139 мільйонів 676 тисяч 463 гривень.

23 Вересня, 2021 р., 16:10
Сьогодні, 16 вересня,управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області завершило фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за серпень. Кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 4 243 особи. Виплати таких допомог здійснюються у наступному місяці за попередній.
08 Вересня, 2021 р., 09:35
Перехідний період впровадження електронних лікарняних було продовжено до 01 жовтня – відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України № 1836 підписали 28.08.2021. На цей час пацієнти все ще можуть отримати як паперові, так і е-лікарняні залежно від закладу охорони здоров’я. А в разі вагітності та пологів, захворювання на ВІЛ або психічного розладу мають бути видані виключно паперові листки непрацездатності. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
08 Вересня, 2021 р., 09:23
За оперативними даними упродовж січня–серпня 2021 року управління соцстраху Київщини прийняв на фінансування майже 116,7 тисяч лікарняних листків. Це на 51,8% або 39,8 тис. більше, ніж за той же період 2020 року.

17 Серпня, 2021 р., 10:16
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ