Відбувся семінар

• Переглядів: 4

18 січня 2022 року в Центрі розвитку підприємництва Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар за участю начальниці відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Лазаренко Марини Миколаївни та завідувачки сектору по роботі зі страхувальниками Хорунжої Ольги Станіславівні Білоцерківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області з бухгалтерами підприємств Білоцерківського району.

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати у повному обсязі

• Переглядів: 2

Сьогодні, 19.01.2022, Фонд соціального страхування України завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за грудень. Кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для майже 200 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній.

Середній розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду склав 40,5 тис. гривень

• Переглядів: 0

Понад 125 тисяч працюючих українок знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року. Фонд соціального страхування України профінансував для них понад 5 мільярдів гривень допомог по вагітності та пологах.

Понад 10 тисяч потерпілих на виробництві пройшли санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

• Переглядів: 24

За оперативними підсумками 2021 року понад 10 тисяч осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання були забезпечені курсом санаторно-курортного лікування за кошти Фонду соціального страхування України.

Розслідування. Визначаємо причини нещасного випадку

• Переглядів: 23

Згідно з пунктом 33 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №337, обов’язком комісії (спеціальної комісії) є з’ясування причин настання нещасного випадку або гострого професійного захворювання. Про це інформує відділ профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.

Е-лікарняні з незначними помилками в ПІБ приймаються Фондом до оплати

• Переглядів: 27

Трапляється, що ім’я в е-лікарняному несуттєво відрізняється від паспортних даних – пропущена буква у прізвищі, відсутній апостроф, Євгенівна замість Євгеніївна тощо. Це означає, що була допущена помилка при укладенні декларації із сімейним лікарем – дані з декларації вносяться до реєстру пацієнтів та використовуються при створенні медичних висновків, на підставі яких формуються е-лікарняні.

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за листопад у повному обсязі

• Переглядів: 40

Фонд соціального страхування України сьогодні, 15 грудня, завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за листопад. Кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для майже 200 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються у наступному місяці за попередній.

• Переглядів: 32

Набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо поширення дії закону на членів правління Фонду соціального страхування України, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Пенсійного фонду, Наглядової ради Пенсійного фонду та відповідних посадових осіб» від 17.11.2021 №1893-IX.