РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

11 Червня, 2021 р., 14:33
Щороку українські лікарі видають понад 5 мільйонів листків непрацездатності. Однак після завершення перехідного етапу та повного переходу закладів охорони здоров’я на формування електронних медичних висновків, лікарняні формуватимуться автоматично! Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
11 Червня, 2021 р., 14:30
На екстреному засіданні 9 червня правління Фонду соціального страхування України схвалило проєкт змін до річного бюджету Фонду. Зміни затверджені для врегулювання надання Фонду фінансової допомоги у розмірі 400 мільйонів гривень з державного бюджету.
10 Червня, 2021 р., 17:00
В Україні розпочинається перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків замість видачі паперових листків непрацездатності. Для застрахованих осіб програмні засоби автоматично формуватимуть на їх підставі е-лікарняний – такий електронний листок непрацездатності не потребує дублювання на бланку та наділений повним переліком функцій паперової версії.
20 Травня, 2021 р., 14:52
Щороку у Всесвітній день вишиванки працівники управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області підтримують національний флешмоб і приходять на роботу у вишитих українських строях.
20 Травня, 2021 р., 10:51
Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі профхвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності.
19 Травня, 2021 р., 10:49
У січні - квітні 2021 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області прийняло на фінансування лікарняні листки, видані в разі тимчасової непрацездатності, яка настала внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, на суму 4 млн гривень. Допомоги нараховано для 482 застрахованих осіб.
14 Травня, 2021 р., 15:19
Сьогодні, 14 травня, в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області відбулася відеоконференція в Zoom з в. о. начальників відділень та спеціалістами медичних та соціальних послуг.
14 Травня, 2021 р., 15:00
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях і місті Києві посилять соціальний захист застрахованих осіб. Зокрема, управлінням надано рекомендації щодо підвищення ефективності реалізації права працюючих на реабілітаційне лікування після перенесених захворювань і травм. Про це повідомила пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
29 Квітня, 2021 р., 16:59
Сьогодні, 29 квітня, в. о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць взяв участь в зустрічі керівників членських організацій та профспілкового активу області з соціальними партнерами до Дня охорони праці під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі», яка відбулася у приміщенні Федерації профспілок України.
28 Квітня, 2021 р., 17:00
Збереження життя, здоров’я й працездатності громадян у процесі їх трудової діяльності - важливе завдання управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області. Саме тому питання належної організації на підприємствах, в установах, організаціях системи управління охороною праці та дотримання роботодавцями й працівниками законодавства з охорони праці є пріоритетним.