ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

05 Березня, 2024 р., 13:43
Сьогодні в Україні немає людини, яка тією чи іншою мірою не зазнала би впливу війни. Нам потрібно виграти не лише війну, а й мир після її завершення, тому так важливо подбати про  здоров'я громадян вже зараз. Пережитий стрес може спричинити проблеми з фізичним і ментальним здоровʼям.
04 Березня, 2024 р., 13:16
Відповідно до частини шостої статті 38 Закону України “Про охорону прав на сорти рослин” Кабінет Міністрів України постановою від 23 лютого 2024 р. № 200 затвердив Порядок видачі погодження на поширення в Україні сортів овочевих культур, заявки на які подані до Міністерства аграрної політики та продовольства з метою державної реєстрації сорту до прийняття рішення про його державну реєстрацію (далі-Порядок). Ознайомитися із змістом цієї постанови можна за посиланням:
19 Лютого, 2024 р., 16:37
Зима майже позаду і з приходом тепла в більшій мірі стає знов актуальним питання щодо самозігрівання зерна в процесі зберігання.
06 Лютого, 2024 р., 11:00
Грип — це висококонтагіозне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Епідемічні спалахи припадають на холодну пору року.
29 Січня, 2024 р., 15:09
24.01.2024 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 19 січня 2024 р. № 53 «Про затвердження Порядку проведення перевірки документів та інформації, зазначеної у документах, що супроводжують вантаж із насінням і садивним матеріалом, дослідними та офіційними зразками насіння і садивного матеріалу, державним фітосанітарним інспектором під час здійснення фітосанітарного контролю та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України». Установлено, що на період воєнного стану в Україні та протягом 90 днів після його припинення ввезення на територію України садивного матеріалу сортів суспільного надбання та загальнопоширених сортів, щодо яких відсутні відомості в Державному реєстрі сортів рослин, придатних для поширення в Україні, для закладення та/або вирощування багаторічних насаджень (плодових, ягідних, горіхоплідних, винограду, хмелю) здійснюється на підставі фітосанітарного сертифіката (фітосанітарного сертифіката на реекспорт), повідомлення про належність сорту, що ввозиться, до сортів суспільного надбання або загальнопоширених сортів, виданого Міністерством аграрної політики та продовольства відповідно до поданої заявки на сорт, та копії документа про якість садивного матеріалу.
29 Січня, 2024 р., 08:24
Гепатит А — це спричинене вірусом гепатиту А захворювання, що вражає печінку. Його також називають хворобою Боткіна. Це захворювання може мати як легкий, так і важкий перебіг.
15 Січня, 2024 р., 16:42
 Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області роз’яснює суб’єктам насінництва та розсадництва Київської області про необхідність дотримання Порядку узгодження розташування насіннєвих посівів (далі - Порядок), затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України  07.10.2016 №365.
02 Січня, 2024 р., 13:07
В Україні зареєстровано понад сто видів комірних шкідників, які пошкоджують зерно і зернову продукцію під час зберігання. Щороку під час зберігання  через них втрачається від 5-10 до 30 % зібраного зерна, істотно знижуються харчові, фуражні та посівні якості. Найпоширеніші з них комірний і рисовий довгоносики, малий борошняний і булавовусий хрущаки, борошноїди, молі та кліщі.
28 Грудня, 2023 р., 16:12
Напередодні Новорічних свят  Держпродспоживслужба нагадує про небезпеки, які криються за щедрим святковим столом. Адже споживання неякісних харчових продуктів, неналежним чином приготовлені кулінарні вироби можуть спричинити харчові отруєння та гострі кишкові захворювання.
19 Грудня, 2023 р., 13:42
Постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2023 р. № 1210 «Про затвердження Порядків проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал та форм сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал» визнано такою, що втратила чинність попередня постанова Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2017 р. № 97 “Про затвердження Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал та форм сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 20, ст. 560). Ознайомитися із змістом вказаної постанови можна за посиланням: