РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Нітрати у питній воді – небезпека для дітей та дорослих

Життя та здоров’я людини тісно пов’язані з навколишнім середовищем, де одним із найважливіших компонентів є вода. Чиста вода - це запорука нашого здоров’я і здоров’я наших дітей. Проте значна кількість водоносних горизонтів забруднена різними шкідливими для організму людини сполуками. Невідповідність питної води санітарно-мікробіологічним вимогам є основною причиною підвищення захворюваності серед населення на такі інфекційні захворювання, як вірусний гепатит А, черевний тиф, дизентерія, холера, ротавірусні інфекції, лептоспіроз тощо, а також хвороби, пов’язані з хімічним забрудненням води, серед них і водно-нітратна метгемоглобінемія.

16:10:46 30.01.2023

Протруйники насіння

Захисту насіння необхідно приділяти особливу увагу. Сьогодні хімічні речовини є кращими засобами захисту. Вони здатні зменшити втрати врожаю більш ніж в половину. Адже саме вони роблять молоді паростки сильними і витривалими, стійкими до несприятливих факторів. Протруйники насіння  - це хімічні засоби які захищають рослини,надають бактерицидну дію. Вони покликані знищувати бактерії і гриби, які живуть в грунті.Насіння стають більш стійкими до гнилі, інфекцій, мікроорганізмам. В результаті обробки проростання насіння значно вище, а самі молоді пагони більш міцні і витривалі. Крім того протруйники насіннєвого матеріалу дуже прості у використанні, працювати з ними одне задоволення.

15:35:59 25.01.2023

Весняна обробка саду: обов'язкові етапи захисту від шкідників і хвороб

З настанням весни в саду починаються стрімкі зміни: прокидаються не тільки рослини, але й шкідливі комахи і збудники різних захворювань. Щоб запобігти їхній появі та активності, зберегти дерева здоровими і зібрати щедрий врожай, необхідно своєчасно та правильно провести догляд за садом і весняну обробку рослин.

14:54:44 24.01.2023

До уваги сільгосптоваровиробників: як вберегти насінницькі посіви від мишоподібних гризунів

За результатами фітосанітарного моніторингу, наразі деякі посіви озимих культур, багаторічні трави і насадження потерпають від мишоподібних гризунів, здатних завдавати збитки праці аграріїв. Зокрема, економічний поріг шкідливості (ЕПШ) шкідника складає на озимих зернових культурах та ріпаку 3 колонії на гектар, в посівах багаторічних трав та неугіддях до 5 колоній на гектар.

20:02:47 16.01.2023