ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

26 Квітня, 2024 р., 13:42
Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Білоцерківського району Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що над територіями лісових та сільськогосподарських угідь Білоцерківського району Київської області, окрім водних об’єктів та населених пунктів, буде розпочато розповсюдження поживних принад з вакциною проти сказу тварин – пероральна імунізація диких м’ясоїдних. В залежності від погодних умов зазначений захід може тривати протягом 1-2 тижнів.
25 Квітня, 2024 р., 13:57
Для запобігання розповсюдженню інфекційних та небезпечних захворювань та динамічного спостереження за станом здоров’я працівників в Україні проводять обов’язкові профілактичні медичні огляди.
16 Квітня, 2024 р., 15:12
Горох вживається в їжу у вигляді різноманітних продуктів харчування, які відзначаються приємним смаком і високою поживністю. Зелене недозріле насіння гороху – «зелений горошок», а також недозрілі плоди овочевих сортів «зелені лопатки» мають промислово-сировинне значення. Їх, зокрема, широко використовують у консервній промисловості.
16 Квітня, 2024 р., 08:42
За даними ВООЗ, щороку на інфекції, які передаються кліщами, хворіє від 5 до 12 тисяч європейців. В Україні поширені хвороба Лайма та кліщовий енцефаліт, які трапляються в теплий період року і співпадають із активністю іксодових кліщів.
15 Квітня, 2024 р., 09:41
Напередодні Великодні свята, Держпродспоживслужба нагадує про небезпеки, які криються за щедрим святковим столом. Адже споживання неякісних харчових продуктів, неналежним чином приготовлені кулінарні вироби можуть спричинити харчові отруєння та гострі кишкові захворювання.
08 Квітня, 2024 р., 13:09
Згідно із статтею 15 Закону України «Про насіння і садивний матеріал» насіння і садивний матеріал водяться в обіг після їх сертифікації. Постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2023 р. № 1210 (далі - Постанова) затверджено нові Порядки проведення сертифікації насіння, видачі та скасування сертифікатів на насіння та проведення сертифікації садивного матеріалу, видачі та скасування сертифікатів на садивний матеріал. Постанова Кабінету Міністрів від 21 лютого 2017 р. № 97 “Про затвердження Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал та форм сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал” (зі змінами) втратила чинність.
28 Березня, 2024 р., 11:00
Про шкоду куріння сказано незліченно, але все ж…. В 1492 році під час експедиції до Америки першовідкривачі на чолі з Христофором Колумбом  з подивом спостерігали, як місцеві жителі втягували в себе дим із тліючих листків якоїсь рослини, а також — як жують і проковтують його. Аборигени називали згортки висушеного листя «табако» і «сигаро». Супутники Колумба повернулись в Іспанію і привезли з собою невеликі запаси тютюну і повадку його куріння. Саме з цього часу згубна звичка почала ширитись Європою.
26 Березня, 2024 р., 13:26
Існує багато думок «за» і «проти» використання генетично модифікованих організмів. Кожна країна приймає власне рішення, щодо цього питання, та закріплює його на законодавчому рівні. В Україні основним документом, який регулює використання ГМО є Закон України «Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів» (далі – Закон).
05 Березня, 2024 р., 13:43
Сьогодні в Україні немає людини, яка тією чи іншою мірою не зазнала би впливу війни. Нам потрібно виграти не лише війну, а й мир після її завершення, тому так важливо подбати про  здоров'я громадян вже зараз. Пережитий стрес може спричинити проблеми з фізичним і ментальним здоровʼям.
04 Березня, 2024 р., 13:16
Відповідно до частини шостої статті 38 Закону України “Про охорону прав на сорти рослин” Кабінет Міністрів України постановою від 23 лютого 2024 р. № 200 затвердив Порядок видачі погодження на поширення в Україні сортів овочевих культур, заявки на які подані до Міністерства аграрної політики та продовольства з метою державної реєстрації сорту до прийняття рішення про його державну реєстрацію (далі-Порядок). Ознайомитися із змістом цієї постанови можна за посиланням: