РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

16 Червня, 2021 р., 12:06
Розпочалося крайове заселення посівів озимої пшениці хлібними  жуками (жук кузька). Масовий вихід з ґрунту хлібних жуків (кузька, красун, хрестоносець) та живлення на колосках проходитиме в період цвітіння -  формування зерна колосових культур.  Жуки  виїдають зерна злаків у період молочної стиглості, а тверді зерна вибивають на ґрунт. Особливо сильно пошкоджують пшеницю, жито, ячмінь.
02 Червня, 2021 р., 11:42
Відповідно до статті 17 Закону України «Про насіння і садивний матеріал» використання для сівби/посадки насіння та/або садивного матеріалу, що не має відповідного сертифіката, забороняється.
25 Травня, 2021 р., 13:25
Питання оптимальної технології вирощування насіння озимих культур є актуальним особливо з наближенням осінньої посівної кампанії.
26 Квітня, 2021 р., 15:43
Сидерати (зелені добрива) - рослини, що швидко набирають зелену масу, їх скошують і закладають у ґрунт або залишають на його поверхні для захисту верхнього шару, а коріння сидератів, розташоване в землі, перегниваючи, служить збагаченню ґрунту і підґрунтя. Ці рослини своєю потужною надземною частиною пригнічують ріст бур'яну і захищають верхній шар ґрунту від сонячних променів. Потужне коріння сидератів не дозволяє бур'янами добувати собі харчування, крім того, вони добре розпушують землю, а після відмирання покращують водопроникність, водоутримуючу здатність та аерацію ґрунту.
30 Березня, 2021 р., 12:25
Універсальний термін висіву насіння на розсаду назвати практично неможливо – його визначають дуже багато факторів. Але його можна розрахувати, причому з великою точністю.
02 Березня, 2021 р., 12:44
Зазвичай пасічники не звертають увагу на процеси посівних робіт, бо такої необхідності ще не існувало декілька років тому.