ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

15 Лютого, 2022 р., 08:42
На виконання статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Про затвердження Правила благоустрою території населених пунктів Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області».
11 Серпня, 2021 р., 15:00
Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Рокитнянської селищної ради Київської області «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення смт Рокитне» На виконання статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», на підставі Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища»,  «Про відходи», Правил охорони поверхневих вод від забруднення зворотними водами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.1999 № 465, Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10.03.2016 № 302, Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 № 316, Порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 № 316, Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 № 190, Правил технічної експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених пунктів України, затверджених наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 05.07.1995 № 30, Комунальне підприємство «Рокитне водоканал» виносить на розгляд виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради Київської області проєкт рішення «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення смт Рокитне».