РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

ОГОЛОШЕННЯ ТА ПУБЛІКАЦІЇ

Рішення сесій №391 «Про розробку детального плану території по вул. Незалежності в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області»

Рішення сесій №390 «Про розробку детального плану території по вул. Білоцерківська, 82/1 в с. Острів Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області»

Рішення сесій №389 «Про розробку детального плану території по вул. Вокзальна, 39 в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області»

Рішення сесій №287 «Про затвердження Детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення на земельну ділянку житлової та громадської забудови по вул. Гайова, 163 в смт Рокитне Білоцерківського району (колишній Рокитнянський район) Київської області»