оголошення

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ В СМТ РОКИТНЕ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Рокитнянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації: «Про розробку Детального плану території земельних ділянок з кадастровими номерами: 3223755100:01:035:0033, 3223755100:01:035:0014, 3223755100:01:035:0023 для розміщення житлового будинку з вбудованим магазином із змішаною торгівлею з господарськими будівлями та спорудами, кафе в межах  смт Рокитне Білоцерківського району Київської області».

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Рокитнянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації: «Детальний план території особистого селянського господарства Саєнка В.М. в межах Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області».

Повідомлення про оприлюднення

Оголошення про початок проведення громадських слухань в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Рокитнянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті  містобудівної документації: «Детальний план території магазину змішаної торгівлі по вул. Білоцерківська 82/1  в с. Острів Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області».

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Рокитнянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті  містобудівної документації: «Про розробку детального плану території житлового будинку з вбудованим магазином змішаної торгівлі по вул. Вокзальна, 39 в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області».