РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

ОГОЛОШЕННЯ ТА ПУБЛІКАЦІЇ

Рішення сесій №391 «Про розробку детального плану території по вул. Незалежності в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області»

Рішення сесій №390 «Про розробку детального плану території по вул. Білоцерківська, 82/1 в с. Острів Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області»

Рішення сесій №389 «Про розробку детального плану території по вул. Вокзальна, 39 в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області»

Рішення сесій №287 «Про затвердження Детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення на земельну ділянку житлової та громадської забудови по вул. Гайова, 163 в смт Рокитне Білоцерківського району (колишній Рокитнянський район) Київської області»

Про Порядок встановлення, обліку та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок на території Рокитнянської селищної територіальної громади

Рішенням виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради від 09.12.2022  № 336 «Про Порядок встановлення, обліку  та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок на території Рокитнянської селищної територіальної громади» врегульовано питання встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок як однієї з форм увічнення пам’яті видатних осіб і вшанування визначних історичних подій, що відбулися  на території Рокитнянської селищної територіальної громади.

09:48:24 03.02.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ В СМТ РОКИТНЕ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Рокитнянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті  містобудівної документації: «Детальний план території реконструкції житлового будинку з вбудованим магазином змішаної торгівлі по вул. Заводській, 14-а в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області».

16:08:33 28.10.2022

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Рокитнянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації: «Про розробку Детального плану території земельних ділянок з кадастровими номерами: 3223755100:01:035:0033, 3223755100:01:035:0014, 3223755100:01:035:0023 для розміщення житлового будинку з вбудованим магазином із змішаною торгівлею з господарськими будівлями та спорудами, кафе в межах  смт Рокитне Білоцерківського району Київської області».

14:17:51 24.06.2022

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Рокитнянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації: «Детальний план території особистого селянського господарства Саєнка В.М. в межах Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області».

14:45:06 08.06.2022