РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

ОГОЛОШЕННЯ ТА ПУБЛІКАЦІЇ

Рішення сесій №391 «Про розробку детального плану території по вул. Незалежності в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області»

Рішення сесій №390 «Про розробку детального плану території по вул. Білоцерківська, 82/1 в с. Острів Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області»

Рішення сесій №389 «Про розробку детального плану території по вул. Вокзальна, 39 в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області»

Рішення сесій №287 «Про затвердження Детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення на земельну ділянку житлової та громадської забудови по вул. Гайова, 163 в смт Рокитне Білоцерківського району (колишній Рокитнянський район) Київської області»

26 Серпня, 2021 р., 08:28
У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Рокитнянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації: «Детальний план території будівництва церкви по вулиці Садова, смт. Рокитне Білоцерківського району Київської області».