ОГОЛОШЕННЯ ТА ПУБЛІКАЦІЇ

Порядок встановлення, обліку та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок на території Рокитнянської селищної територіальної громади

Рішення сесії № 2753 «Про затвердження Детального плану території реконструкції існуючого житлового будинку з господарськими будівлями під житловий будинок з добудовою та вбудованим магазином змішаної торгівлі по вул. Вокзальна, 12 в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області»

Рішення сесії № 2752 «Про розробку Детального плану території по вул. Вокзальна, 109-Ц в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області (кадастровий номер земельної ділянки: 3223755100:01:069:0007)»

Рішення сесії № 2751 «Про розробку Детального плану території (кадастровий номер: 3223755100:01:059:0023)  по вул. Вокзальна, 210-А в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області»

Рішення сесій №2666 «Про розробку детального плану території особистого селянського господарства (виробничого напрямку) по вул. Поповича в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області»

Рішення сесій №391 «Про розробку детального плану території по вул. Незалежності в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області»

Рішення сесій №390 «Про розробку детального плану території по вул. Білоцерківська, 82/1 в с. Острів Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області»

Рішення сесій №389 «Про розробку детального плану території по вул. Вокзальна, 39 в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області»

Рішення сесій №287 «Про затвердження Детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення на земельну ділянку житлової та громадської забудови по вул. Гайова, 163 в смт Рокитне Білоцерківського району (колишній Рокитнянський район) Київської області»

Рішення сесії №2242 "Про розробку Детального плану території реконструкції існуючого житлового будинку з господарськими будівлями під житловий будинок з добудовою та вбудованим магазином змішаної торгівлі по вул. Вокзальній, 12 в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області"

Рішення сесії №1140 "Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Рокитнянської територіальної громади Білоцерківського району Київської області"

01 Березня, 2024 р., 10:01
У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Рокитнянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації: «Детального плану території будівництва сонячної електростанції (земельна ділянка з кадастровим номером 3223783500:04:029:0023) в межах Рокитнянської селищної територіальної громади Білоцерківського району Київської області».
15 Грудня, 2023 р., 17:48
У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Рокитнянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації: «Детальний план території (кадастровий номер: 3223755100:01:059:0023) по вул. Вокзальна, 210-А в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області».
01 Грудня, 2023 р., 15:33
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території по вул. Вокзальна, 109-Ц в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області (кадастровий номер земельної ділянки: 3223755100:01:069:0007)
15 Вересня, 2023 р., 17:18
Оголошення про початок проведення громадського обговорення Детального плану території Детальний план території реконструкції існуючого  житлового будинку з господарськими будівлями під житловий будинок з добудовою та вбудованим магазином змішаної торгівлі по вул. Вокзальній, 12 в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області