Розмір субсидії та пільг

• Переглядів: 268

Управління соціального захисту населення Білоцерківської районної  державної адміністрації інформує про те, що громадяни отримали за січень 2021 року житлову субсидію та пільгу, розраховану виходячи із ціни на природній газ в розмірі 9,90 грн. за 1 куб.метр. Фактично газопостачальними підприємствами нараховано громадянам оплату за спожиті послуги за січень 2021 року виходячи із граничної ціни за природній газ в розмірі 6,99 грн. за 1 куб.метр. У зв’язку із зменшенням ціни на газ, розмір субсидії та пільг з січня 2021року значно зменшився, відповідно сума виплати призначеної субсидії та пільги буде меншою. Були автоматично відраховані суми надміру виплачених коштів у лютому 2021 року за січень 2021 року.