РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ

Розмір субсидії та пільг

Управління соціального захисту населення Білоцерківської районної  державної адміністрації інформує про те, що громадяни отримали за січень 2021 року житлову субсидію та пільгу, розраховану виходячи із ціни на природній газ в розмірі 9,90 грн. за 1 куб.метр. Фактично газопостачальними підприємствами нараховано громадянам оплату за спожиті послуги за січень 2021 року виходячи із граничної ціни за природній газ в розмірі 6,99 грн. за 1 куб.метр. У зв’язку із зменшенням ціни на газ, розмір субсидії та пільг з січня 2021року значно зменшився, відповідно сума виплати призначеної субсидії та пільги буде меншою. Були автоматично відраховані суми надміру виплачених коштів у лютому 2021 року за січень 2021 року.

10:14:01 16.03.2021