З 1 травня 2021 року передбачається введення нових правил нарахування субсидій.

Згідно з новими правилами впроваджуються наступні зміни:

  • враховуватимуться доходи від депозитів та дивідендів;
  • досліджуватиметься, хто їздив за кордон, купував валюту та банківські метали;
  • перевірятиметься, чи здійснювались вартісні покупки.

Якщо громадянин здійснює дорогу покупку на суму понад 50 тисяч гривень, то субсидію йому не призначать. Також вводяться обмеження щодо наявності двох житлових приміщень, двох транспортних засобів тощо.

Таким чином, у травні 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) буде здійснюватися лише після подання нових бланків заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

  • Заяви та декларації у паперовому вигляді подаються до посадової особи центру надання адміністративних послуг, відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Рокитнянської селищної ради або через електронні засоби зв’язку (https://www.msp.gov.ua).
  • Заява і декларація також  можуть бути надіслані поштою на адресу Рокитнянського відділу управління соціального захисту населення Білоцерківської районної державної адміністрації (вул.Першотравнева,6 смт Рокитне, індекс 09601)
  • Надання оновлених документів впродовж травня-вересня 2021 року гарантують отримання субсидії з травня.

Звертаємо вашу увагу на те, що зразки бланків очікуються не раніше 15 травня.

За детальною інформацією просимо звертатися до посадової особи центру надання адміністративних послуг, відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Рокитнянської селищної ради за адресою: вул.Незалежності, 2, смт Рокитне (приміщення колишньої адміністрації, І поверх).