10 грудня – Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги.

10 грудня – Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги.

  • Переглядів: 47

10 грудня відзначається Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, який приурочений до Дня прав людини та проводиться 10 грудня в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Право на безоплатну правову допомогу гарантується Конституцією України. Система надання безоплатної правової допомоги працює для того, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права.

16 днів проти насильства

16 днів проти насильства

  • Переглядів: 52

З 25 листопада до 10 грудня проходить щорічна акція “16 днів проти насильства” основною метою акції є:

Працевлаштування осіб з інвалідністю

Працевлаштування осіб з інвалідністю

  • Переглядів: 55

Особам з інвалідністю забезпечується повне й рівне здійснення ними всіх прав та основоположних свобод людини в усіх сферах суспільного життя. Дискримінація осіб з інвалідністю відповідно до законодавства забороняється, у тому числі й під час реалізації ними права на працю. Саме тому особи з інвалідністю потребують створення належних умов праці та справедливого соціального захисту для того, щоб успішно інтегруватися та комунікувати із суспільством.

Захист конституційних прав та свобод

Захист конституційних прав та свобод

  • Переглядів: 123

Одним із актуальних питань протягом всього існування людства залишається питання прав людини, можливість їх реалізації та захисту. Утвердження, забезпечення, реалізація прав людини є важливим показником, що вказує на демократичність та соціальність держави, а також на те, що така держава є правовою.

Права донорів в Україні

Права донорів в Україні

  • Переглядів: 130

Донорство крові є важливою частиною системи охорони здоров’я кожної країни. Переливання компонентів крові є невід’ємною складовою хірургічних операцій. Кров використовують під час лікування від анемії, деяких видів раку та інших недуг, а також потрібна людям, які травмувалися внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, нещасних випадків, стихійних лих тощо. Спеціалізовані заклади щодня мають заготовляти кров для забезпечення нею пацієнтів.

Борги за комунальні послуги. Яку відповідальність несуть споживачі?

Борги за комунальні послуги. Яку відповідальність несуть споживачі?

  • Переглядів: 167

Всі ми є споживачами житлово-комунальних послуг, які нам повинні надаватись своєчасно та якісно. З іншого боку у нас, як у споживачів цих послуг, є також обов’язок своєчасно та в повній мірі розраховуватись за надані нам послуги. Тож яку відповідальність несуть споживачі за несплату за комунальні послуги?