ДИТЯЧИЙ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

28 червня 2022 року в селищі Рокитне на базі спортивного майданчика із синтетичним покриттям Рокитнянського закладу загальної середньої освіти №3 відбувся дитячий турнір з міні-футболу присвячений Дню Конституції України. 

оголошення

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ РОКИТНЯНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Учасників бойових дій Рокитнянської територіальної громади, що не отримали щорічну разову грошову допомогу, відповідно до Порядку використаних у 2022 році коштів державного бюджету, передбачених на виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни і жертвам нацистський переслідувань, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2022 року №540 «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», просимо звернутися до відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Рокитнянської селищної ради з необхідним пакетом документів:

КОНСТИТУЦІЯ - ХРАНИТЕЛЬ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН, СУВЕРЕННОСТІ ТА ЦІЛІСНОСТІ КОРДОНІВ НАШОЇ КВІТУЧОЇ ТА СИЛЬНОЇ КРАЇНИ - УКРАЇНИ!

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. 28 червня в нашій державі відзначається історична подія. Цього дня у 1996 році був прийнятий Основний Закон України - Конституція. Прийняття цього документу ознаменувало фундаментальне закріплення незалежності нашої держави, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній Україні. З нагоди державного свята за участю керівництва селищної ради відбулося покладання квітів до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку та до пам’ятного знаку Захисникам незалежності України. 

ВКРАДЕНИЙ ВИПУСКНИЙ 2022

Шкільний випускний буває раз у житті. Та цьогоріч випускний для випускників шкіл - це не щастя, а смуток! Бо це перший випускний під час повномасштабної війни в Україні. Вранці 24 лютого наші діти вмить подорослішали, бо наше сьогодення пронизав біль, сльози, невизначеність, втрати, руйнація. Ми маємо багато зламаних дитячих доль, багато загиблих дітей, багато людських жертв та втрачених домівок. Та ми все здолаємо! Ми щиро віримо в нашу перемогу та світле майбутнє України.

важлива інформація

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ВПО

З 27 червня 2022 року Гуманітарним штабом при Рокитнянській селищній раді буде видаватись гуманітарна допомога від гуманітарної організації World Central Kitchen для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані в Рокитнянській територіальній громаді.