РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

Новини/оголошення

12 Жовтня, 2021 р., 14:23
На Київщині готуються вводити в експлуатацію міст на автошляху Васильків-Княжичі-Лука-Гореничі. Капітальний ремонт на об’єкті тривав у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
12 Жовтня, 2021 р., 12:40
Міністерство молоді та спорту України, Шосткінська міська федерація лижного спорту 09-10 жовтня 2021 року провела Кубок України з лижних гонок на лижоролерах (фінал) та Всеукраїнські змагання з лижних гонок на лижоролерах пам’яті ЗТУ Ігоря Бушмельова.
11 Жовтня, 2021 р., 19:00
12 і 13 жовтня у 20-ти відділеннях «Укрпошти» на Київщині мобільні бригади продовжать вакцинацію людей пенсійного віку.
11 Жовтня, 2021 р., 13:40
11 жовтня 2021 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради під головуванням селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.
11 Жовтня, 2021 р., 13:34
11 жовтня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.
11 Жовтня, 2021 р., 09:35
На Київщині збільшили кількість відділень «Укрпошти», де люди похилого віку можуть імунізуватись від коронавірусу. Мобільні бригади працюватимуть у 20-ти різних громадах сьогодні, у суботу, 9 жовтня, а також наступного понеділка, 11 жовтня.