РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

Новини/оголошення

18 Жовтня, 2021 р., 11:00
18 жовтня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.
17 Жовтня, 2021 р., 10:00
16 жовтня 2021 року у місті Бровари відбувся відкритий чемпіонат Київської області з лижних гонок на лижоролерах серед юнаків та дівчат 2004 р.н. і молодших. Команда Рокитнянської територіальної громади, що складалася з вихованців Рокитнянської ДЮСШ, серед дев’яти команд зайняла 1 загальнокомандне місце набравши 1177 очок.
16 Жовтня, 2021 р., 13:52
З 11.10.2021 по 13.10.2021 року комунальне рідприємство Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне водоканал" провели ремонт централізованої системи водопостачання селища,
16 Жовтня, 2021 р., 12:38
14 жовтня 2021 року в шаховому клубі с. Синява проведено щорічний відкритий шаховий турнір, присвячений пам’яті загиблим воїнам АТО і ООС.