РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, РОКИТНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР ІНФОРМУЄ

Увага! Інформація для суб'єктів господарювання! Відновлено функціонування «Порталу електронних послуг ДСНС»!

У зв’язку із початком збройної агресії російської федерації, ДСНС на період дії воєнного стану обмежила доступ до порталу електронних послуг. Білоцерківське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області інформує, що відновлено функціонування порталу адміністративних послуг Держаної служби України з надзвичайних ситуацій. (https://e-services.dsns.gov.ua)

17:43:27 01.02.2023

31 січня рятувальники Білоцерківського району провели екскурсію 18-ю державною пожежно-рятувальною частиною смт Рокитне для студентів ДПТНЗ «Рокитнянський професійний ліцей».

Під час заходу особливу увагу присутніх звернули на те, що вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу, яка полягає в наявності вибухових речовин, які можуть вибухнути від удару, тренування, струсу або інших механічних дій.

17:23:05 01.02.2023

27 січня рятувальники Білоцерківського районного управління провели профілактичний рейд в смт Рокитне

Працівники ДСНС нагадали жителям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Громадянам пояснили, що з настанням холодів та перших заморозків почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Люди, намагаючись обігріти власну оселю, використовують електрообігрівачі, саморобні нагрівальні прилади, а також звертаються до пічного опалення. Як наслідок – масштабні пожежі будинків, господарчих будівель, лазень та, навіть, загиблі та травмовані. Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру.

15:53:18 27.01.2023

26 січня рятувальники Білоцерківського районного управління провели профілактичний рейд в с. Луб'янка Рокитнянської СТГ

Працівники ДСНС нагадали жителям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Громадянам пояснили, що з настанням холодів та перших заморозків почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Люди, намагаючись обігріти власну оселю, використовують електрообігрівачі, саморобні нагрівальні прилади, а також звертаються до пічного опалення. Як наслідок – масштабні пожежі будинків, господарчих будівель, лазень та, навіть, загиблі та травмовані. Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру. Люди запевняли рятувальників, що правил життєдіяльності у побуті дотримуються, адже розуміють, якого лиха може завдати неконтрольований вогонь.

17:13:06 26.01.2023