БЕЗПЕКА НА ВОДНИХ ОБ'ЄКТАХ

21 червня рятувальниками Білоцерківського районного управління проведено рейд на території рокитнянської СТГ щодо безпеки на водних об'єктах.

ПРОВЕДЕННЯ РОЗ'ЯСНЮВАЛЬНИХ РОБІТ

21 червня рятувальниками Білоцерківського районного управління проведено роз'яснювальну роботу щодо поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів на території Рокитнянської СТГ.  Під час проведення заходу рятувальники розповідали населенню правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів, наводили приклади із практичного досвіду, особливо наголошено на тому, що категорично забороняється під час виявлення ВНП.

РОБОЧІ ЗУСТРІЧІ

15 червня працівниками Білоцерківського районного управління була продовжено роботу щодо зустрічей з представниками Бушевського та Ольшаницького лісництв ДП "Богуславське лісове господарство" на території Рокитнянської СТГ.

до уваги

РЕЙД ВОДНИХ ОБ'ЄКТІВ РОКИТНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ

15 червня рятувальники Білоцерківського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області провели рейд по водним об’єктам розташованим на території Рокитнянської селищної територіальної громади. В ході рейду працівники ДСНС нагадали громадянам про правила поводження на воді та про виявлення вибухонебезпечних предметів поблизу водойм та дії у разі знаходження небезпечних знахідок.

Проведено зустріч

13 червня працівниками Білоцерківського районного управління була проведено зустріч з представниками ДП "Білоцерківське лісове господарство" на території Рокитнянської СТГ.

РЕЙД ВОДНИХ ОБ'ЄКТІВ

13 червня рятувальники Білоцерківського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області провели рейд по водним об’єктам розташованим на території Рокитнянської селищної територіальної громади. В ході рейду працівники ДСНС нагадали громадянам про правила поводження на воді та про виявлення вибухонебезпечних предметів поблизу водойм та дії у разі знаходження небезпечних знахідок.