ПОЛОЖЕННЯ про Рокитнянський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Ідентифікаційний код юридичної особи: 43905883

Місцезнаходження юридичної особи: Україна, 09601, Київська область, Білоцерківський район, селище міського типу Рокитне, вул. Першотравнева, будинок 6.

Види діяльності:
88.10. Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів (основний).

Керівник: Денисенко Інна Станіславівна.

Контактний телефон: (04562) 5-16-28.

Звіт про діяльність Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2021 рік

• Переглядів: 108

ЗВІТ про діяльність Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

В гості до престарілих!

• Переглядів: 96

Сьогодні, 06 жовтня 2021 року в відділення стаціонарного догляду, що в с. Насташка завітала шановна гостя – КУЗЬМЕНКО – ЛІСОВЕНКО Катерина Василівна, яка є членом спілки письменників України.

3 жовтня в Україні відзначають День працівника освіти

• Переглядів: 173

Учитель! Слово ж яке!.. Учитель! Легко сказати! В нашій країні, де вчиться кожна дитина, вчитель – це перша людина. Майбутнє наших дітей, нашого народу – в руках учителя, в його золотім серці. Своїми мудрими порадами, чуйним ставленням і справедливими настановами вчитель допомагає малюкам долати непростий шлях осягнення знань.

Поважаймо старість!

• Переглядів: 143

1-го жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, по традиції, з нагоди свята Рокитнянським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області  було придбано набори з миючими засобами та предметами першої необхідності для одиноких громадян похилого віку, які опинилися в складній життєвій ситуації.

Започатковано нові традиції у відділенні стаціонарного догляду с. Насташка

• Переглядів: 185

Рано-вранці 21 липня 2021 року, місцевий священник протоієрей Іоан Котецький – настоятель Святоуспенського храма с. Насташка, відвідав мешканців будинку пристарілих, який функціонує в Рокитнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради, де зібралось чимало охочих приступити до Сповіді і Святого Причастя. Отець Іоан розповів присутнім про значення християнських чеснот і започаткував нові щотижневі традиції та буде частим гостем нашого закладу.

Зустріч з представником «Райффайзен Банк»

• Переглядів: 172

25 червня 2021 року в Рокитнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася зустріч коллективу територіального центру з начальником відділу «Райффайзен Банк» в смт Рокитне – ВАКОЛЮК Юлією Петрівною.

З нагоди свята Пресвятої Трійці

• Переглядів: 289

Величне свято Трійці символізує сходження Святого Духа до апостолів. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинстві:

Висловлюємо щиру подяку!

• Переглядів: 678

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребують турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все-таки є.