РОКИТНЯНСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОЛОЖЕННЯ про Рокитнянський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Ідентифікаційний код юридичної особи: 43905883

Місцезнаходження юридичної особи: Україна, 09601, Київська область, Білоцерківський район, селище міського типу Рокитне, вул. Першотравнева, будинок 6.

Види діяльності:
88.10. Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів (основний).

Керівник: Денисенко Інна Станіславівна.

Контактний телефон: (04562) 5-16-28.

11 Жовтня, 2023 р., 11:40
Завдяки злагодженій співпраці Рокитнянської селищної територіальної громади та Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вдалося покращити умови проживання підопічних у відділенні стаціонарного догляду с. Насташка. А саме, з липня по жовтень 2023 року за бюджетні кошти проведено косметичний ремонт їдальні (покладено плитку, зроблено підлогу, пофарбовано стіни та стелю), зараз вона виглядає світлою і сучасною, замінено старі деревʼяні вікна на нові металопластикові, замінено старий водонагрівальний бойлер на новий, вимощено садову доріжку до харчоблоку тротуарними плитами. Закуплено теплий одяг та взуття для бабусь та дідусів.
03 Квітня, 2023 р., 14:12
В другій половині березня 2025 року Рокитнянським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області було отримано благодійну допомогу у вигляді свіжозаморожених напівфабрикатів від ТОВ «Смачні традиції», що в селі Бирюки.
06 Березня, 2023 р., 11:53
У Рокитнянській громаді створений та діє один Рокитнянський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який є комплексним закладом соціального захисту населення, структурні підрозділи якого провадять соціальну роботу та надають соціальні послуги особам, які належать до вразливих груп населення та перебувають у складних життєвих обставинах.
02 Грудня, 2022 р., 16:23
3- го грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами. Щороку , у цей день, Рокитнянський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області забезпечує продуктовими наборами людей з інвалідністю та допомагає долати щоденні труднощі.
06 Січня, 2022 р., 09:02
ЗВІТ про діяльність Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області
06 Жовтня, 2021 р., 16:50
Сьогодні, 06 жовтня 2021 року в відділення стаціонарного догляду, що в с. Насташка завітала шановна гостя – КУЗЬМЕНКО – ЛІСОВЕНКО Катерина Василівна, яка є членом спілки письменників України.
04 Жовтня, 2021 р., 09:20
Учитель! Слово ж яке!.. Учитель! Легко сказати! В нашій країні, де вчиться кожна дитина, вчитель – це перша людина. Майбутнє наших дітей, нашого народу – в руках учителя, в його золотім серці. Своїми мудрими порадами, чуйним ставленням і справедливими настановами вчитель допомагає малюкам долати непростий шлях осягнення знань.
01 Жовтня, 2021 р., 10:58
1-го жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, по традиції, з нагоди свята Рокитнянським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області  було придбано набори з миючими засобами та предметами першої необхідності для одиноких громадян похилого віку, які опинилися в складній життєвій ситуації.
22 Липня, 2021 р., 09:48
Рано-вранці 21 липня 2021 року, місцевий священник протоієрей Іоан Котецький – настоятель Святоуспенського храма с. Насташка, відвідав мешканців будинку пристарілих, який функціонує в Рокитнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради, де зібралось чимало охочих приступити до Сповіді і Святого Причастя. Отець Іоан розповів присутнім про значення християнських чеснот і започаткував нові щотижневі традиції та буде частим гостем нашого закладу.