РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

РОКИТНЯНСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОЛОЖЕННЯ про Рокитнянський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Ідентифікаційний код юридичної особи: 43905883

Місцезнаходження юридичної особи: Україна, 09601, Київська область, Білоцерківський район, селище міського типу Рокитне, вул. Першотравнева, будинок 6.

Види діяльності:
88.10. Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів (основний).

Керівник: Денисенко Інна Станіславівна.

Контактний телефон: (04562) 5-16-28.

22 Липня, 2021 р., 09:48
Рано-вранці 21 липня 2021 року, місцевий священник протоієрей Іоан Котецький – настоятель Святоуспенського храма с. Насташка, відвідав мешканців будинку пристарілих, який функціонує в Рокитнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради, де зібралось чимало охочих приступити до Сповіді і Святого Причастя. Отець Іоан розповів присутнім про значення християнських чеснот і започаткував нові щотижневі традиції та буде частим гостем нашого закладу.
25 Червня, 2021 р., 15:32
25 червня 2021 року в Рокитнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася зустріч коллективу територіального центру з начальником відділу «Райффайзен Банк» в смт Рокитне – ВАКОЛЮК Юлією Петрівною.
18 Червня, 2021 р., 11:07
Величне свято Трійці символізує сходження Святого Духа до апостолів. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинстві:
16 Червня, 2021 р., 11:48
В наш нелегкий час, коли все більше людей потребують турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все-таки є.
09 Червня, 2021 р., 13:14
09 червня 2021 року в Рокитнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області відбулася зустріч між працівниками територіального центру та представником Рокитнянського бюро правової допомоги.
04 Червня, 2021 р., 13:29
Станом на 01.06.2021 року в Рокитнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) перебуває 1007 одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю та сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, з них: