РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

РОКИТНЯНСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОЛОЖЕННЯ про Рокитнянський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Ідентифікаційний код юридичної особи: 43905883

Місцезнаходження юридичної особи: Україна, 09601, Київська область, Білоцерківський район, селище міського типу Рокитне, вул. Першотравнева, будинок 6.

Види діяльності:
88.10. Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів (основний).

Керівник : Денисенко Інна Станіславівна.

Контактний телефон: (04562) 5-16-28.

16 Червня, 2021 р., 11:48
В наш нелегкий час, коли все більше людей потребують турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все-таки є.
09 Червня, 2021 р., 13:14
09 червня 2021 року в Рокитнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області відбулася зустріч між працівниками територіального центру та представником Рокитнянського бюро правової допомоги.
04 Червня, 2021 р., 13:29
Станом на 01.06.2021 року в Рокитнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) перебуває 1007 одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю та сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, з них: