ПОЛОЖЕННЯ про Рокитнянський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Ідентифікаційний код юридичної особи: 43905883

Місцезнаходження юридичної особи: Україна, 09601, Київська область, Білоцерківський район, селище міського типу Рокитне, вул. Першотравнева, будинок 6.

Види діяльності:
88.10. Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів (основний).

Керівник: Денисенко Інна Станіславівна.

Контактний телефон: (04562) 5-16-28.

Звіт про діяльність Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2021 рік

ЗВІТ про діяльність Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

В гості до престарілих!

Сьогодні, 06 жовтня 2021 року в відділення стаціонарного догляду, що в с. Насташка завітала шановна гостя – КУЗЬМЕНКО – ЛІСОВЕНКО Катерина Василівна, яка є членом спілки письменників України.

3 жовтня в Україні відзначають День працівника освіти

Учитель! Слово ж яке!.. Учитель! Легко сказати! В нашій країні, де вчиться кожна дитина, вчитель – це перша людина. Майбутнє наших дітей, нашого народу – в руках учителя, в його золотім серці. Своїми мудрими порадами, чуйним ставленням і справедливими настановами вчитель допомагає малюкам долати непростий шлях осягнення знань.

Поважаймо старість!

1-го жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, по традиції, з нагоди свята Рокитнянським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області  було придбано набори з миючими засобами та предметами першої необхідності для одиноких громадян похилого віку, які опинилися в складній життєвій ситуації.

Започатковано нові традиції у відділенні стаціонарного догляду с. Насташка

Рано-вранці 21 липня 2021 року, місцевий священник протоієрей Іоан Котецький – настоятель Святоуспенського храма с. Насташка, відвідав мешканців будинку пристарілих, який функціонує в Рокитнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради, де зібралось чимало охочих приступити до Сповіді і Святого Причастя. Отець Іоан розповів присутнім про значення християнських чеснот і започаткував нові щотижневі традиції та буде частим гостем нашого закладу.

Зустріч з представником «Райффайзен Банк»

25 червня 2021 року в Рокитнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася зустріч коллективу територіального центру з начальником відділу «Райффайзен Банк» в смт Рокитне – ВАКОЛЮК Юлією Петрівною.

З нагоди свята Пресвятої Трійці

Величне свято Трійці символізує сходження Святого Духа до апостолів. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинстві:

Висловлюємо щиру подяку!

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребують турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все-таки є.