В гості до престарілих!

Дата: 06.10.2021 16:50

Сьогодні, 06 жовтня 2021 року в відділення стаціонарного догляду, що в с. Насташка завітала шановна гостя – КУЗЬМЕНКО – ЛІСОВЕНКО Катерина Василівна, яка є членом спілки письменників України.

Катерина Василівна відвідала своїх друзів та інших жителів відділення, вручила їм солодощі, випічку, фрукти та книги.

У кожної людини, що опинилася в будинку престарілих, своя історія, сумна і непроста. Але сьогодні вони на декілька хвилин змогли забути про свої біди і хвороби і просто пораділи подарункам і візиту доброї, чуйної та щедрої людини.

Інна ДЕНИСЕНКО – директор Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування, в якому функціонує відділення стаціонарного догляду с. Насташка