ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ПОЛОЖЕННЯ про відділ культури, молоді та спорту Рокитнянськохї селищної ради

Комплексна програма підтримки та розвитку молоді Рокитнянської територіальної громади Молодь Рокитнянщини на 2021-2025 роки

Норми витрат на проведення спортивних  і молодіжних заходів та військово-патріотичних  спортивних ігор У Рокитнянській селищній територіальній громаді

02 Липня, 2024 р., 15:39
30 червня в Синявському шаховому клубі молодіжної громадської організації «Спортивний клуб «Інтеграл» відбувся відкритий турнір Рокитнянської селищної територіальної громади з шахів серед дорослих та серед юнаків і дівчат, присвячений Дню Конституції України.
02 Липня, 2024 р., 10:38
  29 червня 2024 року на стадіоні міста Узин та футбольному полі села Ківшовата Таращанської міської територіальної громади відбулися ігри ІV туру відкритого чемпіонату Рокитнянської селищної територіальної громади з футболу серед аматорських команд сезону 2024 року, які закінчилися з такими результатами:
01 Липня, 2024 р., 17:23
  28 червня на базі спортивного комплексу «Рокитне» відбувся відкритий турнір Рокитнянської селищної територіальної громади з шашок серед аматорів до Дня Конституції України.
10 Червня, 2024 р., 13:30
  08 червня 2024 року на футбольному полі спорткомплексу „Рокитне” відбулися ігри І туру відкритого чемпіонату Рокитнянської селищної територіальної громади з футболу серед аматорських команд сезону 2024 року.