ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ПОЛОЖЕННЯ про відділ культури, молоді та спорту Рокитнянськохї селищної ради

Комплексна програма підтримки та розвитку молоді Рокитнянської територіальної громади Молодь Рокитнянщини на 2021-2025 роки

Норми витрат на проведення спортивних  і молодіжних заходів та військово-патріотичних  спортивних ігор У Рокитнянській селищній територіальній громаді

09 Лютого, 2024 р., 17:33
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі палива (Бензин А-95 Євро5) розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі
22 Січня, 2024 р., 17:24
З 19 по 21 січня 2024 року у молодіжному просторі “Простір змін” розташованому в Рокитнянському селищному будинку культури проходив захід "Школа Волонтерства", організований громадською організацією “Міст змін”, за сприяннявідділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради (у рамках грантової програми "ТРИМАЙ", що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з громадською організацією YouthUp за підтримки ЄС та Німецького банку розвитку KfW), з метою надання учасникам всіх необхідних інструментів та знань для ефективної та активної волонтерської діяльності.