РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

АдміністраціяЦентр створено з метою реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я, що передбачає проведення на території Рокитнянської громади заходів спрямованих на забезпечення населення доступною, своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою, а також забезпечення керованості та безперервності медичної допомоги.

Структура:  амбулаторії ЗПСМфельдшерські пункти

Директор КНП “Рокитнянський Центр первинної медико – санітарної допомоги” -  Яра Оксана Олександрівна

КОНТАКТИ:

Адреса09601, Україна, Київська обл., Рокитне, вулиця Вокзальна 86,

Телефон: (04562) 5 23 72

Е-mail: [email protected]

Веб-сайт: https://rokutcentr.pmsd.org.ua/

У п'ятницю відбулася zoom нарада за участі Департаменту охорони здоров’я та керівників закладів охорони здоров’я, що надають первинну та вторинну медичну допомогу.

Обговорені питання готовності закладів охорони здоров’я в умовах блекауту, тобто повного відключення електроенергії, відсутності водо та теплопостачання; забезпечення закладів охорони здоров’я альтернативними джерелами живлення та всим необхідним для забезпечення життєдіяльності лікарень.

16:29:39 05.12.2022

Національна служба здоров’я України та Мінветеранів продовжують серію публікацій для ветеранів про те, як отримати безоплатну медичну допомогу. Сьогодні ми розповідаємо, які безоплатні послуги може отримати ветеран у сімейного лікаря?

Сімейний лікар – перший порадник і помічник при будь-яких скаргах на здоров’я. На час воєнного стану до лікаря первинної медичної допомоги (сімейний лікар, терапевт) можна звернутися без декларації.

15:28:11 02.12.2022

Якщо є проблеми у введенні даних до електронної системи охорони здоров'я України, потрібно звертатись до своєї медичної інформаційної системи за допомогою.

Наш консультант Марина завітала до нас та надала відповіді на багато запитань, в тому числі й по вакцинації.

15:25:25 02.12.2022