АдміністраціяЦентр створено з метою реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я, що передбачає проведення на території Рокитнянської громади заходів спрямованих на забезпечення населення доступною, своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою, а також забезпечення керованості та безперервності медичної допомоги.

Структура:  амбулаторії ЗПСМфельдшерські пункти

Директор КНП “Рокитнянський Центр первинної медико – санітарної допомоги” -  Яра Оксана Олександрівна

КОНТАКТИ:

Адреса09601, Україна, Київська обл., Рокитне, вулиця Вокзальна 86,

Телефон: (04562) 5 23 72

Е-mail: rokutcentr@ukr.net

Веб-сайт: https://rokutcentr.pmsd.org.ua/

до уваги

ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ МОЖУТЬ ОТРИМУВАТИ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ТА БЕЗ ДЕКЛАРАЦІЙ

Військова агресія рф змушує багатьох українців залишати власні домівки. Понад 8 млн наших співвітчизників уже стали внутрішньо переміщеними особами (ВПО).

ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ!!!

Громадська організація "Друзі спільноти святого Егідія" надала нашому КНП Рокитнянський центр ПМСД медикаменти в якості безкоштовної гуманітарної допомоги.

Центр ПМСД інформує!!!

Наше районне товариство червоного хреста отримало допомогу від Київського обласного товариства червоного хреста продуктові набори та засоби гігієни для внутрішньо переміщених осіб та інвалідів першої та другої груп, осіб з мінімальною пенсією.

Центр ПМСД інформує!!!

Відновили медичні виїзди до пацієнтів місцевого психоневрологічного закладу, але тепер з колегами багатопрофільної лікарні.