КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

АдміністраціяЦентр створено з метою реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я, що передбачає проведення на території Рокитнянської громади заходів спрямованих на забезпечення населення доступною, своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою, а також забезпечення керованості та безперервності медичної допомоги.

Структура:  амбулаторії ЗПСМфельдшерські пункти

Директор КНП “Рокитнянський Центр первинної медико – санітарної допомоги” -  Яра Оксана Олександрівна

КОНТАКТИ:

Адреса09601, Україна, Київська обл., Рокитне, вулиця Вокзальна 86,

Телефон: (04562) 5 23 72

Е-mail: rokutcentr@ukr.net

Веб-сайт: https://rokutcentr.pmsd.org.ua/

10 Липня, 2024 р., 14:40
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Рокитнянської селищної ради в червні 2024 року здійснило закупівлю за кошти Національної служби здоров'я України сучасного електрокардіографа фірми Utas Юкард 100.
10 Липня, 2024 р., 13:50
Лікар загальної практики сімейної медицини Марченко Наталії Леонідівни з 09 по 12 липня 2024року перебуватиме у відпустці.
01 Липня, 2024 р., 15:41
 «Міністерство охорони здоров’я виступає чітко проти черг влітку заради папірця для садочка чи школи, проти оглядів поспіхом через чергу, проти масових направлень на флюорографію для дітей 14-17 років. Ми скасували ці морально застарілі норми. Будуємо нову систему профілактики, орієнтовану на реальні потреби кожної дитини», — зазначає міністр Віктор Ляшко.
28 Червня, 2024 р., 11:37
У спекотну погоду наш організм може швидко перегріватися.
20 Червня, 2024 р., 16:01
Ротавірусна інфекція: найпоширеніша у світі «кишкова» інфекція, якій можна легко запобігти. До того, як наука винайшла вакцину, більшість дітей віком до 5 років була інфікована ротавірусом хоча б один раз.
13 Червня, 2024 р., 10:00
13 червня 2024 року до КНП "Рокитнянський центр ПМСД" запланований виїзд лікарів кардіологів Центру Кардіо та Рентгенендоваскулярної хірургії м. Київ.
07 Червня, 2024 р., 09:45
Гіпертонічна хвороба – це хронічне захворювання, основним проявом якого є підвищення артеріального тиску (тиску крові в артеріях).