РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

АдміністраціяЦентр створено з метою реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я, що передбачає проведення на території Рокитянської громади заходів спрямованих на забезпечення населення доступною, своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою, а також забезпечення керованості та безперервності медичної допомоги.

Структура:  амбулаторії ЗПСМфельдшерські пункти

Директор КНП “Рокитнянський Центр первинної медико – санітарної допомоги” -  Яра Оксана Олександрівна

КОНТАКТИ:

Адреса09601, Україна, Київська обл., Рокитне, вулиця Вокзальна 86,

Телефон: (04562) 5 23 72

Е-mail: rokutcentr@ukr.net

Веб-сайт: https://rokutcentr.pmsd.org.ua/

09 Вересня, 2021 р., 17:52
«Наслідуючи практику розвинутих країн, ми пропонуємо наблизити якість життя вакцинованого населення до звичного. Тому цього тижня розпочали спільно з усіма міністерствами ґрунтовно працювати над змінами до карантинних норм, аби дотримуватись балансу між захистом населення від коронавірусу та його благополуччям», — заявив міністр.
08 Вересня, 2021 р., 09:42
Як показує світовий досвід, більшість проблем можна розв’язати на рівні первинної ланки, особливо в разі вчасного звернення. Майже 32 мільйонів українців уже обрали свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Це надає їм доступ до безоплатних послуг, а саме до Програми медичних гарантій.