КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

21 Березня, 2024 р., 15:57
Е-направлення є умовою для отримання пацієнтом безоплатних планових консультацій у вузьких спеціалістів або інструментальних обстежень та аналізів, або послуг із реабілітації тощо.
18 Березня, 2024 р., 11:42
19 березня з 09.30-14.00 год. заплановано виїзд флюорографічного комплексу до жителів Рокитнянської громади, а саме до села Насташка (центр села).
13 Березня, 2024 р., 12:38
Медпрацівники цієї категорії до 31 березня 2024 року зобовʼязані подати е-декларацію за 2023 рік до Єдиного державного реєстру декларацій.
08 Березня, 2024 р., 17:56
Найкращі слова привітань нашим колегам Дяденко Тетяні Петрівні, Бойко Світлані Василівні та Носир Тетяні Василівні!