КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

04 Квітня, 2024 р., 10:00
Сьогодні, 04 квітня, з 09.00-14.30 год. заплановано виїзд флюорографічного комплексу до жителів Рокитнянської громади, а саме до села Савинці (вул. Шкільна, 3А). Обстежуйтесь вчасно та будьте здорові!
02 Квітня, 2024 р., 08:01
З метою попередження зростання числа злоякісних новоутворень шкіри, розвитку важких форм хронічних дерматозів (псоріазу, екземи, себореї та ін.), виявлення рідкісних патологічних станів шкіри, 04 квітня 2024 року з 09.00 год. фахівці дерматовенерологи КНП КОР «Київський обласний медичний центр небезпечних захворювань» проведуть прийом жителів Рокитнянської громади на ІІ поверсі поліклінічного відділення КНП "Рокитнянська багатопрофільна лікарня".
01 Квітня, 2024 р., 13:20
Кисневий концентратор - це електричний пристрій, що дозволяє отримувати кисень високої концентрації за допомогою молекулярної фільтрації повітря фізичним шляхом.
29 Березня, 2024 р., 13:28
Хочете, аби медичний сервіс в Україні був якіснішим і зручнішим? Розкажіть нам про свій досвід взаємодії з системою охорони здоров‘я. Міністерство охорони здоров‘я України спільно з Проектом USAID “Підтримка реформи охорони здоров‘я” запускають всеукраїнське опитування “Голос пацієнтів”, аби дізнатися, як ви сприймаєте і ставитесь до змін в українській медицині.
27 Березня, 2024 р., 08:28
Доволі довго побутував міф, що лікування туберкульозу можливе виключно в стаціонарі, і цей процес доволі довгий. Але госпіталізація з наступним стаціонарним лікуванням необхідна зазвичай лише тим пацієнтам, які виділяють мікобактерію туберкульозу.
26 Березня, 2024 р., 09:00
 Графік виїзду пересувного флюорографа до Рокитнянської громади в квітні 2024 року
26 Березня, 2024 р., 08:11
Туберкульоз — це інфекційна хвороба, що викликається мікобактеріями туберкульозу (бактеріями комплексу Mycobacterium tuberculosis).
21 Березня, 2024 р., 15:57
Е-направлення є умовою для отримання пацієнтом безоплатних планових консультацій у вузьких спеціалістів або інструментальних обстежень та аналізів, або послуг із реабілітації тощо.
18 Березня, 2024 р., 11:42
19 березня з 09.30-14.00 год. заплановано виїзд флюорографічного комплексу до жителів Рокитнянської громади, а саме до села Насташка (центр села).