КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

25 Серпня, 2023 р., 16:00
Бцж - єдина існуюча вакцина для щеплення проти туберкульозу.
22 Серпня, 2023 р., 15:06
Є значний прошарок невакцинованих дітей, тому є ризик виникнення та розповсюдження спалахів вакцинокерованих інфекцій, зокрема кору.
16 Серпня, 2023 р., 09:18
Надійшов звіт від Національної служби здоров'я України (НСЗУ) щодо правильності внесення медичної інформації, яка стосується пацієнта до єдиної електронної системи охорони здоров'я України.
15 Серпня, 2023 р., 15:06
КНП "Рокитнянський центр ПМСД" отримав препарат метамізол натрію у краплях (в кількості 500 флаконів) для безкоштовного забезпечення жителів громади (при наявності показів до препарату).
14 Серпня, 2023 р., 11:10
Це запитання чи не найчастіше можна почути від батьків.
11 Серпня, 2023 р., 13:44
Щеплення потрібні не лише дітям, а й дорослим. Щобільше, вагітність вимагає низки щеплень, щоб якомога краще убезпечити як саму вагітну, так і її майбутню дитину від інфекцій. Які щеплення треба робити безпосередньо під час вагітності?
10 Серпня, 2023 р., 08:36
В Миронівській громаді зареєстровано випадок отруєння грибами (постраждало 4 людини), постраждалі отримують лікування в КНП ММР «Миронівська ОБЛ».
09 Серпня, 2023 р., 09:44
Кір – це небезпечна та надзвичайно заразна інфекція. 9 із 10 невакцинованих людей, які контактували з хворим, теж інфікуються.