КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

07 Листопада, 2023 р., 15:36
Загальний рекомендований курс з первинної вакцинації проти COVID-19 та першого бустера — це 3 щеплення.
06 Листопада, 2023 р., 16:12
Щодо вакцини проти COVID-19, наразі в Україні є понад 5 млн доз (виробник Johnson&Johnson — вакцина Janssen; виробник Pfizer — вакцина Comirnaty).
02 Листопада, 2023 р., 10:20
Інсульт — це гостре порушення мозкового кровообігу, яке стається раптово й спричинює ушкодження тканин мозку. Цей стан є дуже небезпечним й суттєво змінює життя людини.
01 Листопада, 2023 р., 15:25
Лікар педіатр Баштова Валентина Володимирівна з 06 по 10 листопада перебуватиме у відпустці.
30 Жовтня, 2023 р., 16:36
До відома пацієнтів лікаря ЗПСМ амбулаторії смт. Рокитне Калайди Юлії Олександрівни!
23 Жовтня, 2023 р., 12:36
До відома пацієнтів лікаря педіатра Носир Тетяни Василівни!
23 Жовтня, 2023 р., 12:34
Крім сезонних сплесків грипу та ГРВІ, знову заявив про себе Covid-19 – фіксуються все більш високі цифри захворюваності.