КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

20 Грудня, 2023 р., 09:35
По лінії Київського департаменту охорони здоров'я КНП "Рокитнянський ЦПМСД" отримав дитячі суміші (харчування).
12 Грудня, 2023 р., 09:31
Добро вчить піклуватися про свого ближнього і не забувати про те, що навколо нас дуже багато людей, які потребують нашої допомоги. Вкотре дякуємо Ярославу Литвину за наданий автомобіль для надання невідкладної допомоги жителям громади.
11 Грудня, 2023 р., 10:25
ВІЛ – це вірус імунодефіциту людини, який розвивається та розмножується в організмі людини і призводить до повної втрати захисних сил організму та розвитку СНІД
06 Грудня, 2023 р., 14:16
До відома пацієнтів та жителів села Луб'янка!
06 Грудня, 2023 р., 14:14
Використання мамографії дозволяє виявити пухлинні утворення до їх клінічного прояву, тобто тоді, коли їх не можна визначити при пальпації. Також мамо грама може показати невеликі відкладення кальцію в молочній залозі, що може бути ранньою ознакою раку. Саме тому, мамографія є методом, який здатний виявити захворювання на ранній стадії, проведення регулярних таких обстежень скорочує смертність від онкологічних захворювань на 30%.
27 Листопада, 2023 р., 10:35
Наразі в Україні обов'язковою є вакцинація дітей від 10 небезпечних хвороб:
23 Листопада, 2023 р., 10:15
 1. Повідомте старосту або керівника населеного пункту про бажання вакцинувати себе або своїх родичів;
22 Листопада, 2023 р., 09:54
Осінь – пора сезонних захворювань. А це означає, що слід подбати про себе та захистити своє здоров’я. Важливо довіряти перевіреним джерелам, а не продуктам з написом "зміцнення імунітету", які нібито захистять ваш організм від інфекцій та хвороб.