КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

24 Липня, 2023 р., 13:58
21 липня відбулась робоча нарада директора КНП Рокитнянський центр ПМСД Оксани Ярої з начальником Рокитнянського відділу Білоцерківської філії Київського обласного центру зайнятості Ларисою Глюзою та її заступником Валентиною Коваленко.
19 Липня, 2023 р., 08:17
Щорічно серед мешканців Київської області реєструються випадки захворювання на лептоспіроз, за останні 10 років в області зареєстровано 136 випадків захворювань. За 6 місяців 2023 року зареєстровано 4 випадки захворювань – у Білоцерківському, Броварському, Бориспільському, Бучанському районах. Два випадки закінчилися смертю хворих (c. Насташки, Білоцерківського району та м. Бровари).
17 Липня, 2023 р., 15:04
Телемедицина в Україні почала активно запроваджуватися ще у 2018 році у сільській місцевості із залучення лікарів-консультантів, щоб забезпечити надання медичної допомоги та реабілітації.
14 Липня, 2023 р., 14:10
Постійне навчання, то є основа всього. Та ще тоді, коли є бажання та можливості!
13 Липня, 2023 р., 14:39
За кошти місцевого бюджету КНП "Рокитнянський центр ПМСД" закуплено памперси для пацієнтів громади, які їх потребують.
10 Липня, 2023 р., 13:18
Як швидко можна знайти фахівця, який готовий надати допомогу щодо ментального здоров’я? Тепер це дуже просто та доступно кожному – кілька кліків і вже знаєте прізвище лікаря, адресу та час прийому.