КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

10 Червня, 2023 р., 10:09
Комунальне неколмерційне підприємство Рокитнянської селищної ради "Рокитнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" уклав договір з Національною службою здоров'я України на пакет послуг “Супровід і лікування дорослих та дітей, хворих на туберкульоз, на первинному рівні медичної допомоги”.
07 Червня, 2023 р., 09:23
Безперервний професійний розвиток для лікарів. Завдяки йому медики можуть постійно вдосконалювати свої знання та вміння, а також використати отримані бали для власної атестації. Вільний вибір тем, заходів, формату навчання та надавачів освітніх послуг – замість стандартного навчання для проформи.
01 Червня, 2023 р., 13:13
До відома пацієнтів Рокитнянської громади, які мають декларації з лікарями:
31 Травня, 2023 р., 13:10
Таке бажання може бути втомою, недосипанням або порушенням гігієни сну.