КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

30 Березня, 2023 р., 17:24
Е-направлення є умовою для отримання пацієнтом безоплатних планових консультацій у вузьких спеціалістів або інструментальних обстежень та аналізів, або послуг із реабілітації тощо. Іноді лікар вузької спеціалізації, такий як онколог, хірург, кардіолог під час консультації визначає, що пацієнту або пацієнтці потрібні певні обстеження. Для оцінки стану здоров’я, підтвердження або спростування діагнозу.
24 Березня, 2023 р., 14:07
Саме до спроможної мережі лікарень першочергово будуть спрямовані ресурси, які дозволять відновити систему та забезпечити її розвиток.
22 Березня, 2023 р., 14:50
24 березня 1882 року у Берліні доктор Роберт Кох оголосив про відкриття збудника страшної хвороби - туберкульозу.
20 Березня, 2023 р., 12:13
Тож вкрай важливо дотримуватися Національного календаря профілактичних щеплень. Це – документ, який визначає перелік обов'язкової профілактичної вакцинації, необхідну кількість доз та оптимальні інтервали їх введення для найефективнішого захисту дітей від хвороб.
20 Березня, 2023 р., 12:12
Звичайно складно, але справились. І прийом пацієнтів забезпечили, обстеження провели, лікування призначили, тестування на covid - 19 проводили, щеплення зробили і до стаціонару госпіталізували...