КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

15 Березня, 2023 р., 17:43
Це на 114 випадків більше, ніж у період із 27 лютого до 5 березня.
14 Березня, 2023 р., 13:56
За 2022 рік однорічні діти охоплені вакциною дозою КПК на рівні 74,1%, вакциною проти дифтерії, кашлюку і правця — на 72,9%, вакциною проти гепатиту В — на 62,4%, вакциною проти туберкульозу — на 71%, вакциною проти поліомієліту — на 68.9%, а вакциною проти гемофільної інфекції — на 69.8%.
13 Березня, 2023 р., 10:44
Завдяки правильно побудованій комунікації пацієнти частіше залишаються задоволеними лікарем та процесом лікування, краще запамʼятовують та виконують рекомендації, швидше відчувають полегшення симптомів.
13 Березня, 2023 р., 10:34
Якщо людина споживає більше, ніж витрачає, – зростає ризик збільшення ваги, що пізніше може призвести до:
10 Березня, 2023 р., 11:53
Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги, за підтримки Департаменту охорони здоров'я Київської обласної військової адміністрації, отримав в якості гуманітарної допомоги, окуляри для корекції зору в кількості 250 шт (чоловічі та жіночі).
09 Березня, 2023 р., 17:47
1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія:   Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області (КНП «Рокитнянський центр ПМСД»): вул. Вокзальна, 86, смт.Рокитне, Білоцерківський район, Київська область, 09600; Код за ЄДРПОУ – 38486267;
08 Березня, 2023 р., 14:43
8 березня рятувальники Білоцерківського РУ провели рейд на водоймах Рокитнянської СТГ, основною метою якого є нагадування громадянам правил безпечної поведінки під час перебування на водних об’єктах.
08 Березня, 2023 р., 14:41
Заходи відбуваються за технічної підтримки проекту USAID " Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні".
08 Березня, 2023 р., 14:40
Останній день виїздів - 27 лютого дві лікарські бригади побували в селах Першотравневе та Синява. Медичний огляд пройшов в спокійній та дружній атмосфері, пацієнти були оглянуті лікарями, призначене лікування та дані рекомендації.