ПОЛОЖЕННЯ про службу у справах дітей та сім'ї Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

ПОРЯДОК направлення дітей Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів місцевого бюджету

Служба у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради  з 2 по 15 грудня 2021 року оголошує благодійну акцію «Святим може бути кожен» у рамках відзначення найулюбленішого свята усіх діток на планеті – Дня  Святого Миколая Чудотворця.

• Переглядів: 315

Цей день є особливим для всіх, адже він сповнений доброти, тепла, любові, очікування справжнього дива та здійснення найзаповітніших мрій. Діти чекають цього свята увесь увесь рік, були слухняними, писали листи і врешті отримували бажаний сюрприз.

Виховний захід на тему «Булінг та види булінгу»

• Переглядів: 47

У рамках акції «16 днів проти насильства» головним спеціалістом служби у справах дітей та сім"ї Грижак Юлією в Рокитнянському КЗЗСО №2 серед учнів 8- 9 класів було проведено виховний захід на тему «Булінг та види булінгу». Для учнів підготовано презентацію, куди входила інформація про види булінгу і способи боротьби з ним. Діти мали змогу почути чіткі відомості про можливі прояви булінгу серед учнів, про відповідальність за протиправні вчинки самих дітей та їхніх батьків. Отже, учні отримали знання, значить налаштовані на відповідальність та моральність.

Оголошення щодо оздоровлення дітей у 2022 році. до уваги

Оголошення щодо оздоровлення дітей у 2022 році.

• Переглядів: 79

Шановні батьки! Рокитнянська  селищна рада Білоцерківського району Київської області інформує про можливість оздоровлення та відпочинку дітей нашої громади віком від 7 до 17 років за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів у 2022 році.

Рейд "Нічне селище"

• Переглядів: 106

З метою попередження підліткової злочинності, дитячої бездоглядності, безпритульності, своєчасного виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, виявлення дітей, які після 22:00 години перебувають на вулиці та у закладах дозвілля без супроводу батьків, робочою групою у складі головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради Грижак Юлії та інспектора ювенальної превенції Діаною Дідик 29.10.21 року з 22:00 по 01:00 год проведено рейд «Нічне селище» в с. Ольшаниця, с. Бушево та смт Рокитне.