СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї

Графік роботи служби у справах дітей та сім'ї Рокитнянської селищної ради:

• Понеділок-четвер: з 8.00 до 17.00
  • П'ятниця з 8.00 до 16.45

Обідня перерва з 12-12.45

• Субота, неділя - вихідні

ПОЛОЖЕННЯ про службу у справах дітей та сім'ї Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

ПОРЯДОК направлення дітей Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів місцевого бюджету

25 Червня, 2024 р., 16:16
В Україні активно проводиться політика безбар’єрного суспільства, спрямована на створення умов для рівного доступу до всіх можливостей громадян з тимчасово чи постійно обмеженою мобільністю, людей з інвалідністю, батьків із візками, людей на візках тощо. Фактично відбувається формування суспільства без обмежень, в якому забезпечуються рівні права та можливості для усіх людей без виключення.
18 Червня, 2024 р., 08:10
Міжнародна громадська організація «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) запропонувала спеціалістам, які працюють із дітьми, пакет інструментів із запобігання насильству в Інтернеті щодо дівчат-підлітків — Збірник (Toolkit) з профілактики сексуального онлайн насильства щодо дівчат-підлітків.
14 Травня, 2024 р., 15:00
З метою розширення обізнаності населення шляхом проведення інформаційних кампаній, а також проведення просвітницьких заходів, спрямованих на виконання завдань у сфері запобігання домашньому насильству, зокрема формування небайдужого ставлення до постраждалих осіб, насамперед постраждалих дітей, усвідомлення необхідності невідкладного повідомлення про випадки домашнього насильства, служба у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної державної адміністрації) пропонує інформаційні матеріали:
02 Квітня, 2024 р., 15:00
 В рамках реалізації вимог ст.4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», з метою виявлення бездоглядних дітей, запобігання поширенню негативних проявів у дитячому середовищі, профілактики нещасних випадків спеціалістами служби у справах дітей та сім’ї спільно з представниками поліції із 22:00 - 00:00 години з 22.03.2024 по 31.03.2024 року (період весняних канікул у навчальних закладах громади) на території селища Рокитне, с. Житні Гори, с. Телешівка, с. Запруддя, с. Острів, с. Насташка, с. Ольшаниця, с. Бушеве, с. Шарки, с. Першотравневе, с. Калинівка проведено вечірній рейд «Канікули». Здійснена перевірка вулиць, парків, ігрових майданчиків, магазинів, кафе, барів та інших розважальних закладів.
22 Березня, 2024 р., 14:55
  22 березня 2024 року відбувся виїзд працівників центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району по сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах та в яких проживають діти першого року життя по селах Житні Гори, Савинці та селищу Рокитне.
01 Березня, 2024 р., 08:32
 До Української мережі за права дитини часто надходять запити щодо влаштування дитини в сім’ю. Цікавляться, чи можна іноземцям усиновити дитину, скільки часу займає оформлення документів та що треба робити.