СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї

ПОЛОЖЕННЯ про службу у справах дітей та сім'ї Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

ПОРЯДОК направлення дітей Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів місцевого бюджету

01 Березня, 2024 р., 08:32
 До Української мережі за права дитини часто надходять запити щодо влаштування дитини в сім’ю. Цікавляться, чи можна іноземцям усиновити дитину, скільки часу займає оформлення документів та що треба робити.
15 Січня, 2024 р., 13:14
 На виконання вимог ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» та дотримання вимог ст. 201 Закону України «Про охорону дитинства», виявлення бездоглядних дітей, запобігання поширенню негативних проявів у дитячому середовищі, профілактики нещасних випадків з дітьми запобігання правопорушень серед підлітків 12.01. та 13.01.2024 року з 22:00 по 00.00 годин представниками служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради спільно з патрульними відділення поліції №1 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області та поліцейським офіцером Рокитнянської територіальної громади проведено рейд "Канікули" по селах Синява, Острів, Шарки, Першотравневе, Луб’янка, Калинівка, Ольшаниця, Бушеве та смт Рокитне.
07 Грудня, 2023 р., 10:35
На свято Миколая чекають мільйони дітей в усьому світі. Адже окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов.
06 Грудня, 2023 р., 14:00
 На виконання Програми соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2021–2024 роки працівники центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області привітали солодощами дітей під опікою та дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах з Днем Святого Миколая.
24 Листопада, 2023 р., 18:00
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»
03 Листопада, 2023 р., 14:30
Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні  аспекти. Як зрозуміти, що стан душевного здоров’я вийшов із рівноваги та настав час звернутися до психотерапевта — розказуємо далі.