ПОЛОЖЕННЯ про службу у справах дітей та сім'ї Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

ПОРЯДОК направлення дітей Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів місцевого бюджету

Служба у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради  з 2 по 15 грудня 2021 року оголошує благодійну акцію «Святим може бути кожен» у рамках відзначення найулюбленішого свята усіх діток на планеті – Дня  Святого Миколая Чудотворця.

Цей день є особливим для всіх, адже він сповнений доброти, тепла, любові, очікування справжнього дива та здійснення найзаповітніших мрій. Діти чекають цього свята увесь увесь рік, були слухняними, писали листи і врешті отримували бажаний сюрприз.

Виховний захід на тему «Булінг та види булінгу»

У рамках акції «16 днів проти насильства» головним спеціалістом служби у справах дітей та сім"ї Грижак Юлією в Рокитнянському КЗЗСО №2 серед учнів 8- 9 класів було проведено виховний захід на тему «Булінг та види булінгу». Для учнів підготовано презентацію, куди входила інформація про види булінгу і способи боротьби з ним. Діти мали змогу почути чіткі відомості про можливі прояви булінгу серед учнів, про відповідальність за протиправні вчинки самих дітей та їхніх батьків. Отже, учні отримали знання, значить налаштовані на відповідальність та моральність.