РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї

ПОЛОЖЕННЯ про службу у справах дітей та сім'ї Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

ПОРЯДОК направлення дітей Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів місцевого бюджету

13 Вересня, 2021 р., 11:20
З метою попередження підліткової злочинності, дитячої бездоглядності, безпритульності та  своєчасного виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах  10 вересня 2021 року з 22:00 до 01:00 год головним спеціалістом служби у справах дітей та сім"ї Рокитнянської селищної ради Юлією Грижак спільно з інспектором ювенальної превенції  Білоцерківсього РУП  Діаною Дідик проведено профілактичний рейд "Нічне селище".
25 Червня, 2021 р., 10:01
Соціальну роботу із сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, безпосередньо здійснюють спеціалісти Центру соціальних служб  відповідно із Порядком виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №587, від 01червня 2020 р.
24 Червня, 2021 р., 15:49
Соціальну роботу із сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, безпосередньо здійснюють спеціалісти Центру соціальних служб  відповідно із Порядком виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №587, від 01 червня 2020 р.