РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї

ПОЛОЖЕННЯ про службу у справах дітей та сім'ї Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

ПОРЯДОК направлення дітей Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів місцевого бюджету

Функціонує державний портал розшуку дітей «Діти війни»

«Діти війни» — це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати та врятувати. Дані щодня оновлюють правоохоронні органи.

16:15:25 08.12.2022

30 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ!

Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їхнього щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди.

08:00:13 30.09.2022

ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ПОСЛУГИ ПАТРОНАТУ НАД ДИТИНОЮ

Служба у справах дітей та сім´ї Рокитнянської селищної  ради запрошує небайдужих до долі дітей, позбавлених сімейного затишку, розглянути можливість стати патронатним вихователем. З усіх питань охочі можуть звертатися за адресою: вул. Незалежності, 2,  смт Рокитне,  Білоцерківський район, Київська  область, 09601       (4й поверх, ліве крило Колишня адміністрація).

13:20:09 08.09.2022

ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛИМ ОСОБАМ ВІД СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЬСТВА, ВЧИНЕНОГО ПРЕДСТАВНИКАМИ ДЕРЖАВИ-АГРЕСОРА

Під час воєнного стану сексуальне насильство застосовується для деморалізації мирного населення. Воно означає зґвалтування або будь-який інший напад сексуального характеру, вчинений стосовно жінок, чоловіків або дітей. Його наслідки можуть бути жорстокими та полягати у сильному фізичному та психологічному впливі на жертв та інших свідків.

12:12:21 30.06.2022