СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї

ПОЛОЖЕННЯ про службу у справах дітей та сім'ї Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

ПОРЯДОК направлення дітей Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів місцевого бюджету

15 Січня, 2024 р., 13:14
 На виконання вимог ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» та дотримання вимог ст. 201 Закону України «Про охорону дитинства», виявлення бездоглядних дітей, запобігання поширенню негативних проявів у дитячому середовищі, профілактики нещасних випадків з дітьми запобігання правопорушень серед підлітків 12.01. та 13.01.2024 року з 22:00 по 00.00 годин представниками служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради спільно з патрульними відділення поліції №1 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області та поліцейським офіцером Рокитнянської територіальної громади проведено рейд "Канікули" по селах Синява, Острів, Шарки, Першотравневе, Луб’янка, Калинівка, Ольшаниця, Бушеве та смт Рокитне.
07 Грудня, 2023 р., 10:35
На свято Миколая чекають мільйони дітей в усьому світі. Адже окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов.
06 Грудня, 2023 р., 14:00
 На виконання Програми соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2021–2024 роки працівники центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області привітали солодощами дітей під опікою та дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах з Днем Святого Миколая.
24 Листопада, 2023 р., 18:00
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»
03 Листопада, 2023 р., 14:30
Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні  аспекти. Як зрозуміти, що стан душевного здоров’я вийшов із рівноваги та настав час звернутися до психотерапевта — розказуємо далі.
27 Жовтня, 2023 р., 13:31
Головним спеціалістом служби у справах дітей та сім´ї  Рокитнянської селищної ради Іриною Радченко спільно з начальником Білоцерківського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області Юрієм Семченком з метою профілактики суїцидальної поведінки та булінгу відвідано ДБСТ родини Петренко-Хохич в с. Синява. Відбулася пізнавальна бесіда з дітьми про цінність життя та адиктивну поведінку. Обговорили, що відбувається у житті дітей, чим вони живуть, які проблеми турбують, що може стати причиною необдуманих вчинків.
24 Жовтня, 2023 р., 14:59
Для України проблема суїцидів — більш ніж актуальна. Статистичні дані дають нам жахливі числа про прояви суїцидальної поведінки саме серед дітей, підлітків і молоді. В Україні майже 85% підлітків хоч раз у житті думали про самогубство. Хоча насправді ніхто з цих дітей не хоче вмирати, просто для дитини думки про самогубство – часто єдиний спосіб звернути на себе увагу батьків, крик про допомогу. У 80% випадків причиною суїциду серед дітей та підлітків виступають стосунки з близькими, проблеми, що пов’язані з стосунками з батьками. Інші причини суїцидальної поведінки: конфлікти з однолітками, проблеми з особами протилежної статі, зокрема нерозділене кохання, труднощі, пов’язані зі школою та навчанням, страх перед кримінальною відповідальністю, виховання в неповних сім’ях, випадки сексуального насилля, смерть товаришів та родичів. Також однією з причин суїциду дітей та підлітків виступає інтернет. Жахливим є те, що в Україні присутні так звані “групи смерті”, адміністратори яких доводять дітей та підлітків до самогубства. У ті хвилини, коли батьки нічого не підозрюють, їх дитина може обирати у соцмережах квести в так званих «групах смерті».