СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї

03 Лютого, 2023 р., 09:01
Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насилля з боку окупантів. Сексуальне насилля під час війни не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин - винного можна буде притягнути до відповідальності.
02 Січня, 2023 р., 14:14
Чи задумувалися ви, з якими труднощами стикаються батьки маленьких дітей?
08 Грудня, 2022 р., 16:15
«Діти війни» — це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати та врятувати. Дані щодня оновлюють правоохоронні органи.
30 Вересня, 2022 р., 08:00
Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їхнього щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди.
08 Вересня, 2022 р., 13:20
Служба у справах дітей та сім´ї Рокитнянської селищної  ради запрошує небайдужих до долі дітей, позбавлених сімейного затишку, розглянути можливість стати патронатним вихователем. З усіх питань охочі можуть звертатися за адресою: вул. Незалежності, 2,  смт Рокитне,  Білоцерківський район, Київська  область, 09601       (4й поверх, ліве крило Колишня адміністрація).
01 Серпня, 2022 р., 16:36
На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність.