22 Липня, 2024 р., 13:32
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Рoкитнянської селищної територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у такких населених пунктах:
18 Липня, 2024 р., 09:49
Міністерство молоді та спорту України спільно з Національною гвардією України та управлінням молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації запрошують до участі у Всеукраїнському вишколі «Гвардієць».
11 Липня, 2024 р., 16:23
У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Рокитнянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті  містобудівної документації: «Детальний план території особистого селянського господарства (виробничого напрямку) по вул. Поповича  в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області».
11 Липня, 2024 р., 15:20
У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Рокитнянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті  містобудівної документації: «Детального плану території по вул. Вокзальна в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області»
09 Липня, 2024 р., 08:53
Сьогодні, 9 липня 2024 року, в світлу пору доби на ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр", який знаходиться на території Рокитнянської селищної територіальної громади, заплановане проведення вибухових робіт.
08 Липня, 2024 р., 14:39
Назва предмета закупівлі  робоча станція для оформлення та видачі паспортних документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, з комплектом обладнання для зняття біометричних даних (параметрів) особи) Код ДК 021:2015:30210000-4: Машини для обробки даних (апаратна частина)
08 Липня, 2024 р., 11:50
08 Липня, 2024 р., 10:43
Дирекція СТОВ "Ромашки" повідомляє, що в період з 06.07.2024 по 20.07.2024 на території навколо населених пунктів Рокитнянської громади товариство планує проведення сільськогосподарських робіт (обробіток посівів кукурудзи із застосуванням пестицидів та агрохімікатів).