12 Січня, 2024 р., 13:42
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Рoкитнянської селищної територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у такких населених пунктах:
08 Січня, 2024 р., 08:30
04 Січня, 2024 р., 13:32
На виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки № 1437-р, та Меморандуму про співпрацю від 02.07.2018 р. в умовах війни Управління агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів організовує з 08 січня по 29 лютого 2024 року навчальні відеосемінари та семінар серед аграрних підприємств.
02 Січня, 2024 р., 17:17
Особливість ДШВ – швидкість, мобільність та високий рівень підготовки кожного бійця Десантно-штурмові війська – це колектив високих професіоналів та справжніх друзів. Їх досвід та велика кількість вдалих військових операцій - це впевненість, що поруч з тобою досвідчені командири, уважні та непохитні в бою. Десантно-штурмові війська запрошують до своїх лав сміливих і рішучих та шукають фахівців різних напрямків. Подати заявку можна за посиланням. Шлях ДШВ – завжди бути першими. Це твій шлях. Обирай ДШВ!
01 Січня, 2024 р., 09:32
Про результати проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки, який відбувся 26.12.2023, а саме:
29 Грудня, 2023 р., 14:24
Аукціон з продажу права оренди земельної ділянки призначений на 31 січня 2024 року о 11:35 в електронній торговій системі.
28 Грудня, 2023 р., 13:42
27 Грудня, 2023 р., 16:21
Мінагрополітики наказом від 11.09.2023 N 1655 затвердило Форму звітності N 1А-аквакультура (річна) "Звіт про аквакультуру за 20__ рік" та Інструкцію щодо заповнення цієї форми звітності.
26 Грудня, 2023 р., 13:30
27 грудня 2023 року з 08.00 до 20.00 год. на ТОВ "КСЛ" (Ольшаницькому родовищі гранітів), яке знаходиться на території Рокитнянської селищної територіальної громади заплановане проведення вибухових робіт.
25 Грудня, 2023 р., 09:15