13 Листопада, 2023 р., 09:18
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Рoкитнянської селищної територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у такких населених пунктах:
10 Листопада, 2023 р., 14:50
13 листопада 2023 року Гуманітарним штабом при Рокитнянській селищній ради видаватиметься благодійна допомога (продуктовий набір) від Благодійної організації «Християнська служба допомоги» внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані в Рокитнянській територіальній громаді та, які не отримали вищевказану допомогу 28-29 вересня 2023 року.
10 Листопада, 2023 р., 10:19
14 листопада 2023 року з 08.00 до 20.00 год. на ТОВ "КСЛ" (Ольшаницькому родовищі гранітів), яке знаходиться на території Рокитнянської селищної територіальної громади заплановане проведення вибухових робіт.
10 Листопада, 2023 р., 08:41
07 Листопада, 2023 р., 14:10
До участі у міжнародних спортивних змаганнях “United States Air Force Trials 2024” запрошуються особи, які залучалися до забезпечення проведення антитерористичної операції, забезпечення здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації. до відбору до складу національної збірної команди України для участі у змаганнях “United States Air Force Trials 2024”.
07 Листопада, 2023 р., 13:49
Для керівників, бухгалтерів, кадровиків та юристів аграрного сектору підготовлено 5-й відеосемінар у 2023 році: «Переоформлення бронювання, податкові перевірки, розрахунки з орендодавцями, нові коди в зарплатному звіті, розблокування ПН/РК, зміни до розрахунку с.г. частки, термінали і РРО».
06 Листопада, 2023 р., 11:19
06 Листопада, 2023 р., 10:54
Власники корів, які мають намір отримати дотацію, подають до 20 листопада 2023 року на розгляд конкурсної комісії такі документи:
03 Листопада, 2023 р., 15:09
02 Листопада, 2023 р., 07:55