16 Лютого, 2024 р., 11:10
У порядку передбаченому законодавством України, Рокитнянська селищна рада повідомляє, що до Рокитнянського районного суду Київської області готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини відумерлою за Ческословенец Стефаном (помер 12.11.2021), який проживав за адресою: вул. Довженко, буд. 2, с. Запруддя, Білоцерківський район, Київська область, 09620.
15 Лютого, 2024 р., 13:50
До уваги жителів громади!
12 Лютого, 2024 р., 09:57
Національним Фестивалем «Код Нації» спільно з проєктом «ПроМову» оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого.
07 Лютого, 2024 р., 09:48
08 лютого 2024 року з 09.00 до 17.00 год. на ТОВ "КСЛ" (Ольшаницькому родовищі гранітів), яке знаходиться на території Рокитнянської селищної територіальної громади заплановане проведення вибухових робіт.
06 Лютого, 2024 р., 11:07
Щовівторка, з 10.00-13.00 год., в приміщенні Рокитнянської селищної ради (вул. Травнева, 5) проводитиме особистий прийом громадян начальник відділу комунальної установи Київської обласної ради «Київський обласний центр допомоги Захисникам України», заступник голови Координаційної ради  учасників бойових дій, волонтерів і членів сімей загиблих  при Київській обласній військовій адміністрації, голова спілки дружин і матерів учасників АТО/ООС, заслужений волонтер України ЦУКАНОВА ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА.
06 Лютого, 2024 р., 09:11
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Рoкитнянської селищної територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у такких населених пунктах:
02 Лютого, 2024 р., 13:51
29 Січня, 2024 р., 09:03
31 січня 2024 року з 09.00 до 17.00 год. на ТОВ "КСЛ" (Ольшаницькому родовищі гранітів), яке знаходиться на території Рокитнянської селищної територіальної громади заплановане проведення вибухових робіт.
22 Січня, 2024 р., 11:16