РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ

ПОЛОЖЕННЯ про відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2021 рік

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2021 рік (зміни від 29.04.2021 року)

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2021 рік (зміни від 29.06.2021 року)

Результати санітарно-мікробіологічного дослідження питної води за І квартал 2021 року

Протоколи дослідження питної води за І квартал 2021 року на хімічні показники

26 Серпня, 2021 р., 16:29
За неодноразовими зверненнями відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області до організації ПАО «Укртелеком» щодо проведення заміни 9 телекомунікаційних люків, які знаходяться в аварійному стані.
28 Липня, 2021 р., 16:38
28 липня 2021 року розпочато поточний ремонт дороги по вулиці Заводська в смт Рокитне, який виконує переможець аукціону приватне підприємство «АВТОБАН-А.С.А.».
27 Липня, 2021 р., 15:41
Завершено аукціон по процедурі відкритих торгів на закупівлю робіт «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Космонавтів в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області». Переможцем аукціону визнано Товариство з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ -ВР".
06 Липня, 2021 р., 15:16
Розпочато розроблення робочого проєкту по капітальному ремонту дорожнього покриття вулиць Садова, Шевченка, Поповича в селі Житні Гори.
02 Липня, 2021 р., 14:13
02 липня 2021 року юрист комунального підприємства «Рокитне ЖЕП» Алла Мовчан, виконуючий обов’язки директора «Рокитне ЖЕП» Сергій Омельянченко, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради Оксана Хілініч зустрілися з жителями багатоквартирних будинків по вулиці Кар’єрна в Рокитне-2 з метою продовження підписання договорів на вивіз побутового сміття між комунальним підприємством «Рокитне ЖЕП» та мешканцями багатоквартирних будинків.
24 Червня, 2021 р., 12:15
24 червня 2021 року розпочато ремонт дорожнього покриття вулиці Незалежності в смт Рокитне. Роботи виконує переможець аукціону, з яким укладено договір на надання послуг з поточного ремонту, приватне підприємство "АВТОБАН-А.С.А.".