Деклараційна кампанія 2022

• Переглядів: 61

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що з 01 січня 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році.

Фізичні особи, які одноосібно обробляють земельні ділянки площею понад 2 гектари, повинні декларувати отримані доходи

• Переглядів: 83

Відповідно до норм Податкового кодексу України (далі ПКУ) одноосібникам, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (паї) площею понад 2 га та отримують доходи від продажу с/г продукції, кожного року в обов’язковому порядку необхідно подавати податкові декларації про майновий стан і доходи (пп. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 ПКУ) – навіть якщо Ви не продаєте вирощений урожай.

Перелік платників Рокитнянської селищної територіальної громади, у яких рахується наявний податковий борг станом на 01.07.2021 року

• Переглядів: 377

Головне управління ДПС у Київській області на підставі п.20.1.3 ст.20 Податкового кодексу України інформує щодо наявного податкового боргу станом на 01.07.2021  року  в платників  (фізичні – особи, підприємці, само зайняті особи, фізичні особи) Рокитнянської селищної територіальної громади.

Перелік платників Рокитнянської селищної територіальної громади, у яких рахується наявний податковий борг станом на 01.06.2021 року

• Переглядів: 418

Головне управління ДПС у Київській області на підставі п.20.1.3 ст.20 Податкового кодексу України інформує щодо наявного податкового боргу станом на 01.06.2021  року  в платників  (фізичні – особи, підприємці, само зайняті особи, фізичні особи) Рокитнянської селищної територіальної громади.

Погашення податкового боргу - це додаткове джерело надходжень до бюджету

• Переглядів: 201

Сумлінна сплата податків – це і є справжня соціальна відповідальність. Це принципово важливо для  забезпечення стабільного фінансування життєдіяльності селищної громади, закладів освіти, охорони здоров’я, культури, соціальної сфери , житлово-комунального господарства, тощо.

Як здійснюється зберігання пального?

• Переглядів: 114

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що зберігання пального здійснюється суб’єктами господарювання (у тому числі іноземними СГ, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) всіх форм власності за наявності ліцензії.

Про зміну особистих даних повідомте податковий орган

• Переглядів: 129

Головне управління ДПС у  Київській області нагадує фізичним особам, що  у разі зміни  фізичною особою - платником податків  особистих реєстраційних даних, а саме: місця проживання (податкової адреси), прізвища, ім’я, по батькові,такий платник податків зобов’язаний повідомити про зміну даних податкові органи.

Подати уточнюючу податкову декларацію про майновий стан і доходи за можна через Електронний кабінет

• Переглядів: 116

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що  у разі необхідності виправлення виявлених помилок, що містяться у раніше поданій податковій декларації про майновий стан і доходи у майбутніх податкових періодах платник податку може надіслати до контролюючого органу уточнюючу податкову декларацію (з урахуванням строків давності, визначених ПКУ) за формою, чинною на час подання уточнюючої декларації.