Стратегія розвитку Рокитнянської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

⇒ Розпорядження селищного голови «Про підготовку Стратегії розвитку Рокитнянської селищної територіальної громади на 2021- 2025 роки»

ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ

Рокитнянська селищна  рада розробляє Стратегію розвитку Рокитнянської селищної територіальної громади на 2021- 2025 роки (далі - Стратегія).

У проєкті Стратегії будуть враховані основні положення Стратегії сталого розвитку України до 2030 року, Державної стратегії регіонального розвитку на  2021-2025  роки, Стратегії розвитку Київської області на період до 2025 року, відповідні плани заходів з їх реалізації.

Найважливішим етапом розробки Стратегії є збір проєктних ідей.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Рокитнянської селищної територіальної громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідеї проєктів.

Проєктні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3. Термін реалізації проєкту – не пізніше 2025 року.

4. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається:

⇒ Форма подання пропозицій проєктних ідей

⇒ Приклад для заповнення форми подання пропозицій проєктних ідей

5. Проєктна ідея стосується: транспортної інфраструктури, житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, соціальної сфери, культури, фізичної культури та спорту, підтримки сім’ї, захисту дітей, реалізації молодіжної політики, економіки і підприємництва, сільського господарства, туризму, екології та безпеки життєдіяльності.

Проєктна ідея має бути надіслана до 24.07.2021.

Заповнені форми надсилайте на e-mail:  ekon_rok@ukr.net

Опитування мешканців Рокитнянської селищної територіальної громади щодо розробки Стратегії розвитку громади

Важливою складовою роботи над розробкою Стратегії розвитку громади є врахування думки мешканців. Тому це опитування проводиться для визначення основних проблем, які на думку мешканців існують в громаді, та перспектив розвитку громади на довгостроковий період.

Заздалегідь вдячні за приділений час та активність!

Посилання на анкети:

⇒ Опитування мешканців