ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! АДРЕСИ ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ У РОКИТНЯНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 28.11.2022 17:07

У Рокитнянській громаді працюють Пункти Незламності за адресами:

• смт Рокитне, вул. Травнева, 5 (приміщення селищної ради)
  • смт Рокитне, вул. Ентузіастів, 5 б (масив цукрового заводу, приміщення Селищного будинку культури)
  • смт Рокитне, вул. Юннатів, 4 (Рокитнянська гімназія № 4)

Пункти Незламності – це місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла. У них є електрика, тепло, інтернет та альтернативне живлення. Пункти Незламності функціонуватимуть цілодобово та безкоштовно.

УВАГА!

Пункти незламності переведені з режиму цілодобового функціонування в режим готовності до термінового відновлення роботи. Проте у випадку екстрених відключень електроенергії, порушення роботи критичної інфраструктури або іншої надзвичайної ситуації Пункти Незламності відновлять роботу протягом 1-2 годин.

Пункт Незламності, що створений за адресою: смт Рокитне, вул. Травнева, 5 (приміщення селищної ради), продовжить працювати в робочі години. Там, у разі потреби, можна отримати доступ до мережі Інтернет та підзарядити мобільні пристрої.