07 Червня, 2024 р., 09:57
Запрошуємо 28 ветеранів/ветеранок війни, які втратили працездатність внаслідок поранення, контузії або каліцтва, отриманих на фронті; ветерани/ветеранки українсько-російської війни, які мають інвалідність, а також члени їхніх родини до участі у Програмі підтримки та розвитку підприємництва ветеранів та членів їхніх родин  #МріїБезМеж. У виняткових випадках до участі у проєкті можуть допускатись представники інших категорій. Проєкт втілюється у життя за підтримки Українського Ветеранського Фонду та ІСАР «Єднання» у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у партнерстві з ВМГО «Соціальний вектор», Державною агенцією промоції культури України і ГО «Український центр розвитку культур «Єднання». Проєкт дозволить разом стати тією силою, яка згуртує учасників, розкриє їх потенціал та створить належні умови для підвищення конкурентоспроможності та популяризація ветеранського бізнесу на внутрішньому й зовнішніх ринках.
06 Червня, 2024 р., 15:25
14 червня 2024 року з 08.30 до 19.00 год. на ТОВ "КСЛ" (Ольшаницькому родовищі гранітів), яке знаходиться на території Рокитнянської селищної територіальної громади заплановане проведення вибухових робіт.
06 Червня, 2024 р., 15:07
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Рoкитнянської селищної територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у такких населених пунктах:
05 Червня, 2024 р., 08:33
З метою вжиття превентивних заходів щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів, а також їх шкідливого впливу на здоров’я населення Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області буде проведено онлайн-семінар на тему «Деякі питання антитютюнового законодавства. Заборона куріння в закладах ресторанного господарства». Семінар відбудеться 18 червня об 11 год. 00 хв. на онлайн - платформі ZOOM:
03 Червня, 2024 р., 11:04
31 Травня, 2024 р., 09:15
30 Травня, 2024 р., 16:34
Для виконання ремонтних робіт в межах залізничного переїзду 64 км, який розташований по автошляху Т-1010 біля зупиночної платформи с. Житні Гори, 31 травня 2024 року з 10.00-15.00 год. буде закрито рух для проїзду транспортних засобів через переїзд.
30 Травня, 2024 р., 14:17
До уваги жителів Рокитнянської громади!
27 Травня, 2024 р., 10:21
27 Травня, 2024 р., 08:36
 28 травня 2024 року в Інституті механізації та автоматики агропромислового виробництва НААН в смт Глеваха Фастівського району Київської області (вул. Вокзальна, 11/1) заплановано проведення семінару «Аграрії та сільські громади: як підготуватися до членства в ЄС» за участі Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації).