25 Грудня, 2023 р., 09:15
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Рoкитнянської селищної територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у такких населених пунктах:
22 Грудня, 2023 р., 10:23
ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр" повідомляє, що 22 грудня 2023 року в світлу пору доби на території кар'єра будуть проводитися вибухові роботи.
18 Грудня, 2023 р., 08:45
15 Грудня, 2023 р., 09:31
15 Грудня, 2023 р., 08:19
ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр" повідомляє, що 15 грудня 2023 року в світлу пору доби на території кар'єра будуть проводитися вибухові роботи.
14 Грудня, 2023 р., 16:17
У порядку передбаченому законодавством України, Рокитнянська селищна рада, повідомляє, що до Рокитнянського районного суду Київської області готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини відумерлою за Рибак Михайлом Вікторовичем (помер 23.02.2022), який проживав за адресою: вул. Лісова, буд. 112, с. Ольшаниця,  Білоцерківський район, Київська область, 09635.
11 Грудня, 2023 р., 16:04
14 грудня 2023 року з 08.00 до 20.00 год. на ТОВ "КСЛ" (Ольшаницькому родовищі гранітів), яке знаходиться на території Рокитнянської селищної територіальної громади заплановане проведення вибухових робіт.
11 Грудня, 2023 р., 13:01
08 Грудня, 2023 р., 12:34
У порядку передбаченому законодавством України, Рокитнянська селищна рада, повідомляє, що до Рокитнянського районного суду Київської області готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини відумерлою за Більтяєвою Марією Іванівною (померла 05.03.2023), яка проживала за адресою: смт Рокитне, провулок Росьовий, буд. 22,  Білоцерківський район, Київська область, 09601.
08 Грудня, 2023 р., 11:24
20 грудня 2023 р. у приміщенні поліклінічного відділення Рокитнянської багатопрофільної лікарні, на 3-му поверсі, буде проводитись забір крові виїзною бригадою КНП КОР «Київський обласний центр служби» крові».