24 Жовтня, 2023 р., 16:42
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Рoкитнянської селищної територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у такких населених пунктах:
24 Жовтня, 2023 р., 09:52
25 жовтня відбудеться національний тест із медіаграмотності. Його організатором є «Фільтр» – національний проєкт із медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України у співпраці з UNDP та програмою USAID «Мріємо та діємо» в рамках Глобального тижня медійної та інформаційної грамотності.
24 Жовтня, 2023 р., 08:12
24 жовтня 2023 року з 08.00 до 20.00 год. на ТОВ "КСЛ" (Ольшаницькому родовищі гранітів), яке знаходиться на території Рокитнянської селищної територіальної громади заплановане проведення вибухових робіт.
20 Жовтня, 2023 р., 18:06
На виконання вимог пункту 2 розділу II Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 Квартирно-експлуатаційний відділ м. Біла Церква доводить до відому споживачів інформацію про намір встановити тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, що виробляється на котельні № 3/34 та 3/7 с. Ольшаниці.
20 Жовтня, 2023 р., 14:05
18 Жовтня, 2023 р., 09:08
19 жовтня 2023 року з 08.00 до 20.00 год. на ТОВ "КСЛ" (Ольшаницькому родовищі гранітів), яке знаходиться на території Рокитнянської селищної територіальної громади заплановане проведення вибухових робіт.
17 Жовтня, 2023 р., 18:49
На виконання вимог пункту 2 розділу II Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 ФОП Царенко Максим Валентинович доводить до відому споживачів інформацію про намір встановити тарифи на теплову енергію, на виробництво теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії.
17 Жовтня, 2023 р., 17:00
До уваги жителів Рокитнянської громади!
16 Жовтня, 2023 р., 09:35
ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр" повідомляє, що 16 жовтня 2023 року в світлу пору доби на території кар'єра будуть проводитися вибухові роботи.