21 Серпня, 2023 р., 09:07
Кагарлицьке відділення АТ «Оператор газорозподільної системи «КИЇВОБЛГАЗ» інформує, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт згідно інвестиційної програми по заміні газопроводу низького тиску буде припинено газопостачання до житлових будинків в с. Насташка по вул. Берегова з 08.00 години 24 серпня 2023 року – 17.00 години 31 серпня 2023 року.
21 Серпня, 2023 р., 08:42
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Рокитнянської громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населенних пунктах:
17 Серпня, 2023 р., 13:56
До уваги жителів Рокитнянської громади!
17 Серпня, 2023 р., 13:09
16 Серпня, 2023 р., 14:23
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», при Білоцерківській районній державній (військовій) адміністрації створюється Рада з питань внутрішньо переміщених осіб (далі- Рада).
15 Серпня, 2023 р., 10:05
До уваги жителів Рокитнянської громади!
14 Серпня, 2023 р., 15:58
Рокитнянською селищною радою проведено громадське обговорення кандидатури старости старостинського округу № 5 Рокитнянської селищної ради у формі опитування громадян округу шляхом заповнення підписних листів.
09 Серпня, 2023 р., 09:40
ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр" повідомляє, що 09 серпня 2023 року в світлу пору доби на території кар'єра будуть проводитися вибухові роботи.
08 Серпня, 2023 р., 15:50
Рокитнянською селищною радою проведено громадське обговорення кандидатури старости старостинського округу № 9 Рокитнянської селищної ради у формі опитування громадян округу шляхом заповнення підписних листів.