КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

25 Травня, 2023 р., 10:33
До уваги пацієнтів лікаря ЗПСМ амбулаторії ЗПСМ села Синява Бурковської Тетяни Сергіївни - ваш лікар 25-26 травня у відрядженні.
24 Травня, 2023 р., 13:27
Роботи по благоустрою багато, тому комунальне некомерційне підприємство "Рокитнянський Центр ПМСД" співпрацює з Рокитнянським відділом Білоцерківської філії Київського обласного центру зайнятості на території амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Телешівка.
24 Травня, 2023 р., 13:25
КНП «Рокитнянський Центр ПМСД» бере участь в пілотному проекті «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується міжнародною організацією РАТН. Проектом запланована проведення робочої зустрічі 25-26 травня 2023 року у м. Львів, в якій братиме участь заступник директора Рокитнянського центру ПМСД, лікар-педіатр Баштова Валентина Володимирівна, яка відповідає за пілотне впровадження проекту в закладі. Вона буде презентувати результати проектного впровадження та напрацьовані матеріали.
22 Травня, 2023 р., 16:20
Нагадуємо, перелік чітко визначених послуг, які є однаковими як для комунальних, так і приватних закладів та лікарів-ФОП, які уклали договір з НСЗУ:
22 Травня, 2023 р., 09:00
19 травня 2023 року в селі Синява Рокитнянської громади проведено безкоштовне флюорографічне обстеження на пересувному флюорографі 131 жителю села.
22 Травня, 2023 р., 08:54
Не будьте байдужими до власного здоров'я, слідкуйте за своєчасним проходженням флюорографічного обстеження, що дасть можливість уникнути небажаних наслідків.
18 Травня, 2023 р., 13:24
Комунальне некомерційне підприємство Рокитнянської селищної ради "Рокитнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" має препарат еутирокс 100 мг. Термін придатності - грудень 2023 року.
17 Травня, 2023 р., 14:20
17 травня 2023 року відбувся спільний виїзд директора комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради "Рокитнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксани Ярої та начальника Рокитнянського відділу Білоцерківської філії Київського обласного центру зайнятостіі Лариси Глюзи до амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Телешівка.
17 Травня, 2023 р., 13:40
Проведено безкоштовне флюорографічне обстеження 148 жителям в селі Острів.
17 Травня, 2023 р., 13:22
Важливо зрозуміти, що кашель — це не хвороба. Це симптом, який допомагає нам позбавитись чогось, чого в нашому організмі бути не повинно. Ми відкашлюємо слиз, де можуть міститися збудники хвороб, викашлюємо пил, чужорідні предмети тощо. Але буває й так, що кашель затягується.