КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

30 Червня, 2023 р., 11:24
Звичний день амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Острів.
29 Червня, 2023 р., 14:46
Холера — це гостра діарейна інфекція, що виникає при вживанні харчових продуктів або води, заражених бактерією Vibrio cholerae О1 або О139. Холера передається фекально-оральним шляхом від людини до людини, частіше при вживанні забрудненої води, овочів, фруктів, при купанні, а також через їжу і при побутових контактах. Без належного лікування може призвести до смерті.
29 Червня, 2023 р., 10:41
В Україні вже діють різноманітні курси для лікарів, які дають можливість отримати сучасні знання і навички. Відтепер за їх проходження нараховуються бали, потрібні для атестації.
28 Червня, 2023 р., 10:32
Як показує світовий досвід, значну частину захворювань можна розв’язати на рівні первинної ланки, особливо в разі своєчасного звернення.
28 Червня, 2023 р., 10:27
КНП "Рокитнянський Центр ПМСД" у співпраці з КНП "Рокитнянська БЛ" провів спільний виїзд до підопічних Ольшаницького психоневрологічного закладу, з метою планового медичного огляду та обстеження останніх.
27 Червня, 2023 р., 17:20
Мертву рибу або ту, що вмирає, не можна збирати для подальшого зберігання, готувати чи споживати.
26 Червня, 2023 р., 10:34
До Рокитнянської громади в липні завітає пересувний флюорограф:
26 Червня, 2023 р., 10:04
Пацієнт від лат. patiens — (терплячий, страждаючий) — фізична особа, яка отримує медичну допомогу (консультування, лікування, медичне спостереження чи здійснюється медична діагностика). Зараз, коли медицина стає більш пацієнтцентрованою, ми робимо все для покращення умов перебування пацієнта в наших амбулаторіях загальної практики сімейної медицини.
26 Червня, 2023 р., 09:33
Без паніки, лише холодний розум. Зберігайте собі план дій, які необхідно виконати у разі радіаційної аварії.