КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

10 Липня, 2023 р., 13:18
Як швидко можна знайти фахівця, який готовий надати допомогу щодо ментального здоров’я? Тепер це дуже просто та доступно кожному – кілька кліків і вже знаєте прізвище лікаря, адресу та час прийому.
10 Липня, 2023 р., 13:07
До уваги пацієнтів лікаря-педіатра Баштової Валентини Володимирівни! З 11.07.2023 року по 24.07.2023 року лікар перебуватиме у відпустці. За потреби звертатись до лікаря-педіатра Носир Тетяни Василівни.
10 Липня, 2023 р., 09:56
Тільки спільними зусиллями можна побороти ворога, а в нашому випадку - хворобу туберкульоз.
10 Липня, 2023 р., 09:41
Підтримка родини під час лікування може сприяти загальному фізичному та психічному благополуччю пацієнта. Саме тому Програма медичних гарантій є сімейноорієнтованою в наданні медичних послуг.
10 Липня, 2023 р., 09:37
КМУ ухвалив рішення про завершення з 1 липня 2023 року карантину та режиму надзвичайної ситуації, які було запроваджено у зв’язку з пандемією коронавірусу.
10 Липня, 2023 р., 09:31
Від початку липня "Доступні ліки" відпускаються знову за електронним рецептом. Для пацієнтів порядок відпуску препаратів не зміниться. У зоні бойових дій паперові рецепти і надалі будуть чинними нарівні з електронними.
04 Липня, 2023 р., 15:59
До відома пацієнтів, які лікуються в амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Житні Гори!
03 Липня, 2023 р., 17:46
З метою наближення медичної допомоги до сільського населення, а також враховуючи захворюваність на туберкульоз та онкологічні захворювання, запроваджені флюорографічні огляди за допомогою пересувного флюорографа.