КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

07 Березня, 2023 р., 15:32
Отримано ліки: таблетки алопуринол, таблетки дексаметазон, таблетки атенолол, таблетки дезлоратадин, таблетки доксазозин, таблетки дилтіазем, таблетки лізиноприл з гідрохлортипзидом, таблетки олмесартан, цефазолін у флаконах, а також засоби індивідуального захисту для медичних працівників.
28 Лютого, 2023 р., 15:59
До відома пацієнтів, що уклали декларацію з лікарем ЗПСМ села Ольшаниця Дибою Андрієм Івановичем!
28 Лютого, 2023 р., 08:16
До відома пацієнтів лікаря ЗПСМ Момотенко Юрія Миколайовича.
24 Лютого, 2023 р., 16:03
Цукровий діабет 2-го типу — це комплексне хронічне захворювання яке виникає, коли організм не може виробляти достатню кількість інсуліну або ефективно використовувати його. Люди з діабетом 2-го типу потребують лікування щоб контролювати рівень інсуліну та цукру в крові.
22 Лютого, 2023 р., 12:58
Понеділок, 20 лютого столичні лікарі з медичного центру "Наша родина", які працюють в рамках Проекту Міжнародного фонду ЮНІСЕФ втретє відвідали село Телешівка нашої громади, для медичного огляду жителів села.
16 Лютого, 2023 р., 15:48
Всього оглянуто 22 особи, з них 2 дітей. 8 осіб вакциновано вакциною АДПм (профілактика дифтерії та правця).
16 Лютого, 2023 р., 15:07
Дитина може хвилюватися і боятися вакцинації, а тому потребує моральної підтримки батьків:
14 Лютого, 2023 р., 17:00
З 13 лютого по 17 лютого 2023 року лікар перебуває у відпустці. За потреби звертайтесь до лікаря-педіатра Носир Тетяни Василівни та сімейного лікаря Калайди Юлії Олександрівни.