КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

18 Січня, 2023 р., 08:58
Сьогодні привезли генератор до амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Синява.
12 Січня, 2023 р., 14:13
Працівники ДСНС провели екскурсію для діток, розповіли основні правила безпеки життєдіяльності, правила пожежної безпеки у побуті та під час перебування на природі і на водних об’єктах.
11 Січня, 2023 р., 15:34
Генератори є вкрай необхідними для нашої сільської медичної мережі.
11 Січня, 2023 р., 15:28
У подальшому сімейні лікарі, які пройшли навчання, зможуть надавати психологічну допомогу пацієнтам. Така допомога передбачена пакетом ”Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги”.
11 Січня, 2023 р., 15:25
Лікарі медичного центру "Наша родина", що працюють в рамках Проекту Міжнародного фонду ЮНІСЕФ, будуть здійснювати прийом пацієнтів в січні 2023 року згідно графіку:
11 Січня, 2023 р., 08:58
Розповідаємо, як скористатися програмою.В умовах воєнного стану пацієнти можуть отримувати “доступні ліки” як за електронним, так і за паперовим рецептом. Національна служба здоров’я відшкодовує аптекам вартість ліків незалежно від форми рецепта.
11 Січня, 2023 р., 08:54
Проте є прості та дієві поради, як зменшити ризик впасти та травмуватися, навіть якщо ви генетично не пристосовані до ходіння по льоду .
11 Січня, 2023 р., 08:53
В разі необхідності амбулаторія направляє хворих на лікування до медичних закладів вторинного рівня, а в разі виникнення ускладнень – до закладів, що надають екстрену медичну допомогу.