КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

06 Січня, 2023 р., 08:28
Взв'язку з тим, що лікарі, які працюють в амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Синява захворіли, щодня до села приїздять по черзі лікарі з амбулаторії смт. Рокитне.
06 Січня, 2023 р., 08:27
Щиро дякуємо благодійному фонду пам'яті В.І. Литвина за наданий автомобіль, яким стало можливо перевезти за один рейс всі 5 генераторів з міста Буча до медичних закладів Рокитнянської громади.
04 Січня, 2023 р., 15:56
Коли ви підписуєте декларацію з лікарем, відвідувати його варто не лише зі скаргами на стан здоров’я, а й для профілактичних оглядів та консультацій. Проте декларація лишається чинною, незалежно від того, як часто ви буваєте в лікаря.
04 Січня, 2023 р., 13:14
Тож, по черзі до амбулаторії приїздять лікарі нашого підприємства. Сьогодні лікар ЗПСМ Момотенко Юрій Миколайович.
04 Січня, 2023 р., 13:13
Для збереження конфіденційності персональної медичної інформації та персональних даних пацієнтів Міністерством охорони здоров’я України (МОЗ) із залученням проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка реформи охорони здоров’я» розроблено настанови з кіберзахисту закладів охорони здоров’я. Скорочені рекомендації з них МОЗ опублікувало на своєму сайті.
04 Січня, 2023 р., 13:12
Особливо важливо вакцинуватись тим, хто належить до груп ризику:
04 Січня, 2023 р., 09:21
Тому не потрібно переукладати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом та педіатром з початку року. Якщо ви вже обрали собі лікаря первинки і підписали з ним декларацію – можете не хвилюватися про її чинність.